Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt megoldani?...

Hogy lehetne ezt megoldani? 1200kalória

Figyelt kérdés
fogyni akarok és az 1200kalóriát ajánlották,de suliba járok és olyan ételek kellenének amiket könnyen,főzés,sütés nélkül a Suliban tudnák enni. [link] mint pl itt. most a suliba hogy vigyek én lágytojást,meg magyaros töltött paprikát??? és délbe még nem érek haza... hogy lehetne ezt megoldani ha beállítok a suliba lágytojással hülyének néznek.........
2012. febr. 18. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

1. ha az érdekel, hogy mások mit gondolnak, akkor még nem vagy készen a fogyásra


2. szerinted ha azért hülyének nézik az embert, mert egészségesen étkezik és figyel magára, akkor abban a szituban ki az igazi hülye? akkor meg miért érdekel?


3. főtt kaja nélkül nincs normális diéta. ez elkerülhetetlen, hogy délben ebédelj. más is megoldja, engem a munkahelyen még senki nem nézett hülyének, mert ebédszünetben nem a Mekibe megyek ki a többiekkel, hanem előveszem a kis műanyag dobozomat benne a csirkemellel


4. ez a belinkelt diéta nagyon rossz, ne használd. nem a kalóriával van baj, hanem a sok hülye kajával.

2012. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

femina és hasonló női oldalakat még csak meg sem szabad nyitni. Tudományos tényként közölnek minden olyat, amit egyébként úgy írtak, hogy a hasukra csaptak, hidd el!


Fontos, hogy egészségesen étkezz. És ha tényleg ez zavar, hogy mit gondolnak mások akkor tényleg nem vagy elég elszánt.


Amit kerülj: fehér kenyér, cukros dolgok (italok is!), tészta

Ezeket vedd minimálisra: krumpli, rizs (bár én ezeket is kerülöm)

Amit nyugodtan ehetsz: zöldségek, gyümölcsök, hal, csirke, tojás, olajos magvak (de ezeket majd biztos kiegészíti más válaszoló is)

2012. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy 5 étkezés lehetőleg meglegyen. Ha nem megoldható délben főtt kaját enni, de mondjuk 3-ra hazaérsz, akkor úgy ebédelsz. Kicsit csúsznak a főétkezések, de ha a kalória, tápanyagok rendben vannak, akkor ez szerintem akkora gondot nem okoz. Reggeli, mielőtt elindulsz, aztán tízórai, délben "tízórai 2", otthon ebéd, este vacsora.
2012. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!