Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetente vagy kéthetente...

Hetente vagy kéthetente hogyan tudnék fél kilót leadni?

Figyelt kérdés

Nem érdekel,hogy mennyi időbe telik fogyni, csak az, hogy eredményes legyen és ne szaladjon vissza. Hat kiló súlyfeleslegem van, ami szerintem nem sok. Szóval hatásos módszereket szeretnék. Edzés és diéta téren.

előre is köszönöm


2012. febr. 18. 16:27
 1/6 kitty22 válasza:
Sok zöldseg ,, gyümölcs , napi 2l folyadek:))
2012. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 millaa1 válasza:
Szia! Én a tv-ben szereplö Dr. Tóth Tamáshoz mentem el. NAGYON JÓÓÓ! ha igazán le szeretnél fogyni ,és nem jó-jó-zni, akkor öt ajálom. Ö személyre szabottan a te igényeid és szokásaid alapján állit be egy jó diétát!! És az se mellözendő,hogy lehet van valami orvosi(szervi)problémád ami miatt nem tudtad leadni azt a pár kilót!! Nekem még nem 100%-ék de lehet hormon bajom van azért nem megy. Ja, és szerintem ne kezdj semmilyen divat diétába,vagy "más által"kiprobált tuti diétába,mert közel se biztos hogy az neked jó!!Amit most elmondhatok(és mindenkire érvényes aki fogyni akar,)Dokitól tudom: hogy a fogyókura (vagy diéta,vagy életmod váltás)elsö 4-5 hetében NEM AJÁLATOS SEMMILYEN +mozgás! Épp elég a szervezetnek hohy zsírt éget. És utánna is ha elkezdesz edzeni akkor is csak kb.30%-ba segit fogyni. :)
2012. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 millaa1 válasza:
ui: és szinte bármit ehetek!!!:-)))
2012. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okés maj utánanézek
2012. febr. 18. 17:02
 5/6 A kérdező kommentje:
okés majd utánanézek
2012. febr. 18. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:

És miért is nem ajánlatos a mozgás az első hetekben? Én nem hiszem, hogy árthat a sport. Ha nem túl kemény a diéta, akkor semmi problémád nem lesz, ha mozogsz is mellette.

Ja és 30%? Ez mi? Ezt így eleve nem lehet kiszámolni %-ra anélkül, hogy tudnánk, hogy az illető mennyit mozog.

De egy biztos: A mozgás sokkal egészségesebb, mint a diéta.

2012. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!