Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék könnyeben és...

Hogyan tudnék könnyeben és hatásosabban fogyni?

Figyelt kérdés

Sportolok 4 éve, volt mikor jó volt az alakom de most többet eszem kicsit, heti 3 edzésem van és ezt növelni nem akarom mert így is alig van időm tanulni. Tehát milyen diétát / fogyúkúrát tudtok amivel fogyhatnék? ( kb. 5 kg felesleg van rajtam )


16 éves lány vagyok, 170 centi és 60 kiló.


2012. febr. 19. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet. Az az 5 kg le fog menni ha visszaállsz a régi étkezésedre.
2012. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ajánlom neked a [link] oldalt. Kevés felesleghez való egész napos étrendekkel van TELE az oldal, meghatározott zsir-szenhidrát-fehérje aránnyal, 1300/1400 kcal körül. Képek, receptek meg minden van. Nagyon jól össze van rakva, egészséges és én soha nem vagyok éhes, mellette meg szépen fogyni kezdtem. Három hét alatt 2kg mente heti 3-4 edzéssel, bár rajtam több a felesleg alapból.
2012. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak!:)
2012. febr. 19. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!