Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vekony csontozatu...

Nagyon vekony csontozatu vagyok es nehezen hizok, Valami tipp? (adatok lent)

Figyelt kérdés

187 vagyok omg

regebben 56 korul voltam es sikerult feltornaznom magam 63ra de hiaba ez semmi.



a csuklomnal megmertem es csak 15,5 cm a korkerulete.


a labom lent : 20cm. Aterem az ujjaimmal :(



Valamit lehet csinalni ellene? Ha tobbet hiznek akkor se lenne vastagabb a kezem es labom??



2012. febr. 20. 18:25
 1/9 A kérdező kommentje:
ja es 18/fiu
2012. febr. 20. 18:27
 2/9 anonim ***** válasza:

normális sport, több evés?

a normális sport ott kezdődik, hogy küzdősportok, a több evés meg akár KIPUKKADAHASADDELETOLSZ MÉG RIZST, mert nem biztos hogy kívánni fogsz nagyobb mennyiségű kaját, de hát kívánni a nőket kell, nem az ételt. esetleg dobj be egy multivitamint, az sokaknak meghozza az étvágyát.

2012. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mikor kb 56 kg voltam mindig addig ettem amikor mar ereztem ,hogy visszafele jon a kaja :P


de a 63kg tobb ne megy ,max 2-3kg de akkor is a csuklom ugyanugy 15-16 cm lenne korbemerve

2012. febr. 20. 18:47
 4/9 A kérdező kommentje:

nem olyan helyen elek ahol van ilyesmi ,kuzdosport fele..

de mit is er az ? vastagitja a csontot? vagy mit ?

2012. febr. 20. 18:48
 5/9 A kérdező kommentje:

meg azt is hozzatennem ,hogy nagyon hamar megnottem..


pl. voltam 183 1-2 eve es hopp mar 187 :(

2012. febr. 20. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:

egy birkózónak elég szépen alakulnak az izmai alkaron is.

a csont nem fog már vastagodni. mennyi idős vagy? de tényleg nem valószínű. izmokat kéne növeszteni, arra pedig a testépítés a leghatékonyabb. mert lehet küzdősportolni ahogy írtam, de célirányos edzéssel 5x gyorsabban el lehet érni a kívánt izomzatot, mint egyéb sportokkal.

a csont vastagítást meg felejtsd el.

2012. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok mar
2012. febr. 21. 10:58
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor a csontozatod lényegében már kifejlett.

egyébként nem tudom mekkora csuklót szeretnél, lehet hogy ezt nem tartod esztétikusnak, de 15 centi, nekem sem lehet sokkal vastagabb. de lehet az alkar izmait vastagítani, és akkor vastagabb lesz, ennyi. ilyen változások pár év alatt elérhetők, már 1 év edzés után is látszik az embereken az edzés, testépítőkön pláne.

2012. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok rendben ,koszonom
2012. febr. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!