Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beszéljetek már a fejemmel,...

Beszéljetek már a fejemmel, futni akarok! Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Nagy túlsúlyom van (kb.30) és 1-2 hónapja jó útra tértem, kg-ra nem mérem még magam, ezt az időszakot tanulóidőnek szántam, okosodni, saját bőrön tapasztalni az olvasottakat és szokni a mennyiséget/minőséget. Jó úton járok a nadrágjaim szerint. Alapból mozgékony vagyok, mégha ez nem így jön le. Régebben sokat futottam, rendszeresen bringázom, (nem -20ban azért, tavasztól őszig) gyaloglom. Már a nagy hidegben is szaladgálni vágyom, ésszel tudom, hogy baromság, ártok az izületeimnek, de nem bírok magammal, épp késésben vagyoknak álcázott városi kocogásokat tartok néhány sarkon keresztül, aluljárókon, lépcsőkön. Idióta vagyok, de úgy kívánnék kocogni!
2012. febr. 21. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

én is imádok, de elvből nem futok..

de mégis mi a probléma ezzel? nem fognak azért tönkremenni az ízületeid, mert hidegben is futsz kicsit.

amúgy.. talán felöltözve meg lehetne hidegben is futni, nem te és Rocky lennétek az egyetlenek.

2012. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0 fok körül már nyugodtan futhatsz.
2012. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a hideggel van bajom, hanem attól félek ha a nagy túlsúlyommal túlterhelem az izületeimet.
2012. febr. 21. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor mi lenne, ha mondjuk elkezdenéd mérni magad? Mert oké, a nadrágok jeleznek, de ebből nem fogod megtudni, hogy van-e még rajtad annyi, ami veszélyes az ízületeidnek.


Egy 10-esnek kéne lemennie szigorú diétával, a kitartásodtól függ, de ha ügyes vagy, már nyáron futkározhatsz.

2012. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kívánod, hát fuss! Én futottam 108 kilósan is (170 cm), nem lett semmi bajom (erről egyszer már írtam, lehet, hogy olvastad is), igaz nem tornacipőben (nem tudom, mennyit számít, de Ad.das futócipőt vettem, előtte N.ke futócipőm volt). Én ha kívánom, "muszáj" futnom, vagy táncolnom, vagy bármit, különben "kielégítetlennek" érzem magam. Nem is akarom legyőzni ezt a vágyamat, addig jó, amíg késztetést érzek.

27/N

2012. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem megpróbálok 1-2 hetet úgy, hogy kétnaponta pár perces kocogás, aztán meglátom. Egyszerűen beteg leszek, ha nem futkározhatok mint egy kecskebéka!:) Az is lehet 3 perc után úgy kell majd összelapátolni! No, megpróbálom kevésbé eszetlenül, futócipőm van.
2012. febr. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!