Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Candida diéta során Graham...

Candida diéta során Graham kenyeret lehet enni? Illetve tejet inni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

elvileg a bevitt szénhidrátokat kéne minimalizálni.

nagyon lehetetlen lenne áttérni húsra, zöldségre és olajos magvakra?

2012. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát, az nagyon nehéz lenne... néztem mindta étrendet, és abban a graham kenyeret beleírja... :/ így sem tudom, hogy mit egyek, mert szinte minden tilos
2012. febr. 22. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:

ezt nem igazán értem.

kapásból felsorolok neked egy tucat húst - különböző állatok és különböző testrészeik, így értsd.

fél tucat zöldséget.

és 3 olajos magvat. ezen kívül pontosan mit szeretnél még? mert én boldog ember lennék, ha tudnám hogy ezek nekem mindig bőségben rendelkezésemre fognak állni. csak az élelmiszer ellátás sohasem ennyire biztos.

mindegy, ezeket lehet enni, mi mást kéne? szénhidrátok csak modernkori megszokások, tejtermékek szintén, meg amúgy azt elvileg ehetsz a diétád alatt, én candidától függetlenül nem ajánlom.

2012. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

konkrétan meg vegyél pár szál száraz kolbászt, húsos szalonnát, füstölt sonkát, paprikát hagymát vagy olyan zöldséget amit ilyenkor frissen/jó áron kapsz, és élvezd hogy jó kajákat eszel!

a pihe-puha fehér kenyér és a krumplis tészta hiányozni fog. nekem meg úgy érzem 6l pálinka hiányzik, de mivel vannak még terveim a májammal, így együtt kell élnem ezzel a hiánnyal. Neked meg a szénhidrátok hiányával. később visszatekintve, amikor nem leszel cukorbeteg, még örülni is fogsz neki.

2012. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

AMI EGYÉRTELMŰEN TILTOTT:

kefír

sütőpor

élesztő

barbecue-szószok

élesztővel készült termékek, ételek

sör, bor, pezsgő

sajt (a legtöbb fajta)

fehérkenyér, zsemle, kifli

tejföl

édességek

kechup, majonéz, mustár

szárított gyümölcs

szójatermékek

dinnye

gomba

gyümölcslevek

kész salátaöntetek, mártások (pl. Worchester)

2012. febr. 22. 18:25
 6/9 anonim válasza:
Szia! a felsorolásban nem láttam lisztet, ezért szerintem ehetsz élesztőmentes kenyeret. nem tudom budapesti vagy e, de ott kapni teljeskiőrlésű élesztőmentes kenyeret, ami nem olyan, mint a pászka, hanem igazi kenyér. ha érdekel hol kaphatsz ilyet, írj nekem egy emailt, mert ha itt leírnám hol találsz, reklám lenne.
2012. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lényegében olyan dolgokat húztál le a listáról, amiket amúgy sem nagyon eszik az ember.

a sörért és a gyümölcsért kár, a többi mind feldolgozott cucc.

mint írtam, húsokon és zöldségeken, olajos magvakon boldogan elélhetnél, és akkor egy rakat fölösleges eü. problémát megspórolnál magadnak. én is valahogy így teszek, nem candida miatt.

2012. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

john_doe

lényegében pont ezeket eszik az emberek nagy többsége, azért mert ezek finom dolgok. Ember, ettél már fondüt?:D nyúlós meleg sajt, kenyérkockákkal, hozzá bor... Persze, egy kandidás nem ehet ilyet. de a kenyér fontos dolog, és van alternatíva.

2012. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
... nem ettem. én a halálom után tervezem a lazulást, egyelőre megelégszem egy használható testtel. végtelen jó érzéssel tölt el, hogy nem zsíros és számíthatok a hasnyálmirigyemre is még éveken át. szinte olyan jó, mint a fondü és a ropogós kenyér.
2012. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!