Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajtburger menüben mennyi...

Sajtburger menüben mennyi kcal-van?

Figyelt kérdés
érdekelne hogy mennyi kalória van egy sajtburgerben egy kicsi sült krumpli és egy kis kólában.? (nem fogyózok de érdekelne:) )

2012. febr. 23. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a mcdonalds oldalán fent van az övék
2012. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

tudod, erre szoktam mondani, hogy aki sajtburger menüt eszik, és számolja a bevitt kalóriákat, az végtelenül következetlen ember.

egyébként, szerintem is meki honlapján biztos fent van.

2012. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak van mikor sietőben vagyok és beugrok de csak néha és kíváncsi lettem volna.:)
2012. febr. 23. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
értem, és ha találok valamit, le is írom neked. de tényleg ha ilyet eszel alkalomadtán, akkor élvezd hogy finom íze van, utána pedig amint tudsz egyél tápláló ételt, telítetlen zsírokat is, és az ilyen napon már kevésbé a kalóriát nézd, szerintem :)
2012. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm.:)
2012. febr. 23. 18:43
 6/9 *gin* ***** válasza:
100%
a sajtburger 300 kcal, alkalmanként szoktam enni súlytartáskor, ha haverokkal betévedünk. a kiskrumpli is 300 körül van, tehát light kólával akár 600 kcalból is "meg lehet úszni" - mekihez képest nem is olyan vészes, viszont 2 deci kóla az még +150 kcal kb.
2012. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szoktak a tálcádra rakni egy mekis papírt, annak a hátulján rajta van az összes étel kalóriaértéke:)
2012. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Legközelebb tedd el a kalóriatáblázatot, ami a tálcán van, és vidd haza:-D

Én is ezt csináltam (bár jegeskávét ittam csak...)

2012. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D már megnéztem :D
2012. febr. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!