Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fagyi tényleg fogyaszt?

A fagyi tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy fogyaszt, - meg lúgosít is... ez is igaz? - mert hideg, és a szervezet energiát vesz igénybe, hogy felmelegítse. Mondjátok, hogy ez nem csak egy mendemonda,mert imádom a fagyit!:)
2009. jún. 7. 13:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
de sok itt a köcsög, sztem is szard le őkat! am én is hallottam ezt.
2009. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:)
2009. jún. 7. 14:20
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Tudjátok mit?Ti vagytok a szánalmasak,ha már itt tartunk.Miért nem lehet a kérdésre,normálisan reagálni?A kérdező szépen kérdezett,erre mindenki "leordítja a fejét" Mintha kitudja milyen nagy bűnt követett volna el.. Olvasta valahol,és rákérdezett,hogy valóban így van-e!Ebben mi a probléma?Mit láttok ti ebben szánalmasnak?Egyébként sajnos nem :( Énis örülnék neki hogyha fogyasztana :D:D Hmm jóis lenne csokifagyival diétázni :P
2009. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 dellfil ***** válasza:
9%

Ha mást nem eszel, és csak két-három gombóc fagyit nyalogatsz el naponta, garantálom fogyni fogsz.

Egyébként bármit mondanak az okosok, olyan ennivaló nincs ami fogyaszt. Az fogyaszt, amit NEM eszel meg. :D

2009. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
6%
szerintem meg hülye kérdésre hülye válasz...
2009. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
van olyan kaja ami fogyaszt, tehát amiben kevesebb a kalória mint amennyi a szervezetnek a feldolgozásához kell, pl. a káposzta ilyen.
2009. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. jún. 7. 16:06
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
A fagyi az sajnos bizony hizlal nem is kicsit:(.Az ilyen beszólásokat meg ne is vedd észre......:)
2009. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
34%

De szemetek néhányan! És még csak nemis jogosan!

a fagyi nem fogyaszt , de az olcsómárkájú nem olyan finom jégkrémek nemhízlalnak!

2009. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A házikészítésű gyümölcsfagyiban alig van kalória, meg nem is olyan, mint amilyet a boltban veszel, szóval abból nyugodtan lehet enni, keveset persze. Hogy kifejezetten fogyasztana... hát, azt nem hiszem, de egy jó diétába simán beleilleszthető.


Arról meg már én is hallottam, hogy a hidegebb ételek emésztéséhez több energia szükséges. A háziorvosom mondta, szerintem ezt el lehet hinni.

2009. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!