Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm/ 85 kg-os lány vagyok....

170 cm/ 85 kg-os lány vagyok. Elhatároztam, hogy idén nyáron már nem szeretnék dagi fürdőruhás csaj lenni. Szerintetek június-júliusig sikerülhet 15 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, a 15 kg még így is kevés fogyás, de még folytatom nyáron. Elég kevés időm van, mert sokat dolgozom. Úgy gondoltam, hogy munkanapokon szobabicikliznék 40-45 percet egy nap, ha nem dolgozom, akkor pedig futnék! Természetesen az étkezésre is figyelni fogok? Sikerülhet?
2012. febr. 27. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, ilyen tervekkel végbevihető,ha minden nap végzel 40 perc mozgást,és figyelsz az étkezésedre.
2012. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Töksimán, figyelj a ch bevitelre, estefelé csak sovány túró/natúrjoghurt, esetelg, ha van kedved kipróbálni fehérjeturmix.
2012. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
le lehet fogyni, csak az a baj, hogy a bőröd nem tud ilyen gyorsan alakulni, és meglöttyen, és narancsbőrös lesz. bőrgyógyászom szerint havi +- 1 kg és feszes maradhat a bőr.
2012. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
végülis sikerült lefogyni? :)
2012. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!