Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék gyorsan?

Hogyan hízhatnék gyorsan?

Figyelt kérdés

Akár egészségtelenül is most már. Nagyon elegem van magamból meg a testemből. Szeptember óta gyúrok is de alig vastagodtam valamit és ha nem feszítek rá nem is látszik. Egy kis "hájat" szeretnék felszedni a karomra és a lábaimra mert baromi vékonyak. (meg aztán utána izmosodni is könnyebb lenne már)

Valaki mondana hizlaló kajákat? Rengeteget eszem de mégsem hízok. Hogyan lehetne gyorsan elérni a nagyobb tömeget? Konkrét ételeket mondanék? Étrendeket ne mert úgyse tudnám betartani mert még gyerek vagyok nem azt főzök amit én akarok :DD Csak hogy miből kellene többet ennem. Nem tudom mikor állok meg már végre a növésben.

Amúgy 178 cm és 51 (!!!) kg vagyok. :( Légyszi segítsetek!


Egy kétségbeesett kamasz...


2012. márc. 1. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha lassú az anyagcserém akkor nem is tudok hízni?
2012. márc. 1. 21:05
 2/6 anonim ***** válasza:

pont hogy túl gyors az anyagcseréd xd

-vastag szelet fehér kenyér vastagon megkenve nutellával, rá banánkarikák

-pirítsd meg olajon a cukorba mártogatott kiflit

-igyál több liter kakaót naponta xd

-grízes tészta sok sok lekvárral, plusz rakj még rá több kiló cukrot

-különböző fánkok nutellával, tömény cukorral

-tejfölös tészta, cukorral

-olajban sült rántott zsíros sajt

2012. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem is hangzanak olyan rosszul xd :D DE igen lassú az anyagcserém heti 1szer nagywczek max mert nem érzem szükségét. És látod mégsem akarok hízni. Na mindegy holnaptól elkezdek zabálni :D
2012. márc. 1. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont hogy gyors az anyagcseréd. Sehogy nem tudsz hízni. Fél év alatt nem lesz belőled testépítő bajnok, de ha 4-5kg-ot nem szedtél fel akkor valamit rosszul csináltál.

Napi 5-6x töménytelen mennyiségű kaja, sok fehérje magas szénhidrát tartalmú ételek (rizs, zabpehely), edzés után nagyadag fehérje és nagy adag szénhidrát (gyors felszívódású)

edzést pedig felosztod 3 vagy 4 napra, 1nap 2izom egy izomra mérettől függően 3-4-5 gyakorlat 3-4sorozattal, olyan súlyt kell választani amivel a 10ismétlést alig birod megcsinálni és kb 2hetente (vagy amilyen ütemben fejlődsz) minimálisan emelni a súlyokat.

Nagyon tömören ennyi kell hozzá. Ha nem nősz nem eszel eleget. Olvasd el a sárga kapszulát egyébként, mert milliónyi fontos részlet van.

2012. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális kajákat egyél és izmosodj ha van egy kis eszed. Ha heti 1x wczel az azt jelenti hogy brutálisan keveset eszel.

DE ennek nicns köze az anyagcseréhez az anyagcsere sejtszinten zajlik, egységnyi idő alatt minél több energiát használnak el a sejtjeid annál gyorsabb az anyagcseréd. A tied nagyon gyors.

Egy cipőben járuk 185cm-el 58kilósan kezdtem el edzeni, és pár kiló után megállt a fejlődés, azóta rengeteget olvastam és tapasztaltam, 4éve edzek és most 72kiló vagyok, voltam 75is csak 3hónapra abbahagytam az edzést és a kajálást sem erőltettem és a gyors anyagcserémnek köszönhetően lebontottam 10kiló izmot. Kitartás kell hozzá ,türelem meg az sem árt ha olvasol és tisztában vagy az alapokkal.

2012. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Reggelre egyél 3deka liba zsírt kolbászos kenyérrel,ebédre zsírban sütött grillezett disznóhúst hasábbal,estére meg mehet a kenyér hús szaftba mártogatva+egy kis házi süti
2012. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!