Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt el lehet érni...

3 hónap alatt el lehet érni látványos fogyást úgy hogy lemondok az édességről és az üditőkröl és csak vizet iszok helyette. és elmegyek 6 után futni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az izmaid biztos megköszönik. Egy dolgot nem értek.


1. Miért akar mindenki látványos fogyást X idő alatt

2. Miért gondolja valaki hogy édesség nuku és meg van oldva a dolog

3. Miért akar mindenki egyből futni??????? :D Ez nem fér a fejembe.


Egyébként a kérdésre válaszolva: igen!

2009. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok felesleg van rajtad, akkor semmiképp se fuss! Ebbe a hibába estem énis! 2-3hét futás után nem tudtam rendesen menni ugy tönkrementek az izületek a térdembe! Majd 2 hónap múlva lett csak fokozatosan jó a térdem! Fokozatosan egyre gyorsabban gyalogolj, majd ha már megszabadultál felesleget felével akkor kezd csak futni! De 130 felé ne menjen a pulzusod, erre figyelj! Az étkezéseken van a legnagyobb hangsúly, erre nagyon figyelj!! Heti 0,5-1 kg-tól ha megszabadulsz, akkor jó úton jársz! Fogyás első pár hetében többet fogsz fogyni, de ennek nagyrésze nem zsírból, hanem vizből megy le! Én 21 kg-tól szabadultam már meg kb. 8 hónap alatt! Sok Sikert!
2009. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ! :)


Ha eddig ettél édességet rendesen és ittál üdítőket stb, akkor érdemes megpróbálni!


A futás tuti, ha az embernek nincs nagy túlsúlya, mert különben tönkrevágja a térdét. 6 után ? Ennek mi a jelentősége? Ügye nem az, hogy fél 5-kor eszel utoljára, aztán másnap reggelig semmi? :S


3 hónap alatt egyébként igen látványos fogyást lehet elérni úgy is, hogy közben nem éhezel és nem csökken a mérleg által mért súly drasztikusan.


Tudom, hogy a konditerem és társai drága, de ha esteleg mégis van rá lehetőséged, akkor talán érdemes befektetni. Ott van rengeteg emberke, aki ért a dolgokhoz :)


A kitartás és az akaraterő a legfontosabb! A mozgás az első! Anélkül nem megy, pláne nem tartósan.


Drukkolok, hogy a fuás és üdítő+édesség elhagyása elég legyen neked, de ha mégsem, akkor szánd el magad egy "diétás étrendre" . Én ma csirkemellet ebédeltem párolt zöldséggel, nagyon rossz volt az íze, de egyenlőre kitartok :D

2009. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb. 10-15kg felesleg van rajtam...igazából magam miatt is szeretném ezt leadni és a párom miatt is .... 3 hónapra elmegy és szeretném meglepni ezzel! Igaz ő így szeret de szerintem neki se lenne ellenére ha még csinosabb lenne a barátnője:)
2009. jún. 8. 21:05
 5/6 Krisz85 ***** válasza:

Első tanács, Saját magad miatt tedd. Több okból is.

De ami fontos, hogy ha sikerül is, (amihez már most kimérten kéne étkezni és aktívan sportolni,) ne hagyd abba.

Második tanács, az biztosan jó ha lemonndasz az édességről, és az üditőkról, és a víz jó, viszont ha sportolsz is, és diéta, az eredményesség úgyis magával ragad és nem fogod inni azt a sok cukros löttyöt, hiszen nem teszed tönkre az eddigi kemény munkádat egy üveg kólával. Light kóla, ide vagy oda.

6 után futással nincs baj, de a kaját hozzá kell lőni.

Az első válaszolónak: aki egyben kérdező is: :-)


Sokan szeretnének fogyni gyorsan X idő alatt, csak sajna nem látják át ennek a biológiai korlátait, vagy éppen nem látnak bele, ami szerintem nem bonyolult, még alap biosz sem kell hozzá. Na jó az talán mégis.

Az, hogy ha lemondanak a cukoros kajáról, már önmagában jó, de még kevés, viszont még így is többet használ, mintha fogyasztanák ezeket.

A futást meg azért erölteti mindenki, mert jobban edzi az izomzatot, és relatíve több zsírt éget egy bizonyos intenzitás felett, mint a lassú aerob gyakorlatok. Bár ez utóbbinál kevésbé áll fenn a túledzettség veszélye. Ezért is szoktam tanácsolni, ha valaki fél órát fut, és kezdő, már ha végig tudja futni, akkor is heti max 3x tegye.

2009. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem diétázós szemmel mondom, de lehet. Tavaly nyáron elmentem edzőtáborba, ott ugye napi 3x étkezés volt biztosítva, vittem költőpénzt, de nem túl sokat, nem is ettem édességet. (Maximum 1 gombóc fagyit.) Naponta futni kellett 5 km-t plusz még volt napi 2 edzés (amit jelen esetben te kiválthatsz kb. 50-50 felüléssel vagy 30-30 perc szobabiciklizéssel, akármivel) és 1,5 hét alatt nem fogytam kilóban, viszont irtó csinos lettem, lapos lett a hasam, izmosak a lábaim. :) Igaz, előtte se voltam elhízva, sőt, inkább vékonynak mondanám magam. Most is ez a tervem, megint 1,5 alatt csinosodok. Persze kell akaraterő, de az megvan. Az édességről kb. 1 hónapja szoktam le. TELJESEN. Szóval SEMMI cukros sz@rt nem fogyasztok, ma kezdtem az edzésprogramot. Egyébként nem vagyok kövér, 176/56, csak csinos szeretnék lenni. Remélem, segítettem. :)
2009. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!