Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt milyen gyorsan...

Szoptatás alatt milyen gyorsan lehet leadni kg-okat? Havi kb - 1?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 21:33
 1/7 anonim válasza:
100%

Elvileg nem javasolt a fogyókúra a szoptatás alatt.

A fogyással a zsírban oldódó és megkötött mérgező anyagok felszabadulnak a szervezetedből és a tejbe jutnak. Asszem ezért nem javasolják.

2009. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én zabálás mellett (kakaóscsiga és társai) leadtam 3 kilót, viszont amikor abbahagytam a szoptatást sajnos plusz 5 kiló jött fel egy hónap alatt :(
2009. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan típus vagy, akkor még a heti egy is meg lehet, de havi kettő biztosan. Én sajnos a másik tábort erősítem: egy gramm nem ment le, pedig odafigyeltem az étkezésre, és a sportot is újrakezdtem. A szoptatás befejezésével viszont ugrálnak le a kilóim. Végre!
2009. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Első terhesség után szinte ugráltak le a kilók rólam.Most viszont stagnál vagy inkább felkúszik rám 1-2 :)
2009. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én inkább híztam 2-3 kg-ot, hét hónapja szoptatok. Mondjuk nem diétázom, nem tornázom.
2009. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A lányom 15 hónapos és 37 éves vagyok. A terhesség alatt feljött rám + 5-6 kg. Szopizással még vagy 2. Úgy döntöttem, ameddig nem lök el magától, addig én is cipelem a hájam, aztán ráérek fitnesezni:))))
2009. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sajna én is hiztam 3 kilót a szoptatás alatt.Most kicsit visszavettem a kajálással,mert úgy tűnik úgy kevesebb a tejem is ha nem eszek,épp ezért nagyon nem merek nem enni.


De a 10 kg +-tól nagyon nehéz lesz megszabadulni.

2009. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!