Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha hasra hízó...

Mit csináljak ha hasra hízó típus vagyok?

Figyelt kérdés

Semmi más területre nem hízok , csak a hasamra. Viszont nagyon szeretek strandra menni és nagyon gáz , hogy "hasas" vagyok . Hasizom gyakorlatot rendszeresen azért nem szeretnék csinálni , mert szerintem egy nőnek ne legyen kockahasa. Valami más módszerrel lehet "karbantartani" a hasat? A hullahopp karika ilyen módszer? Azzal fél perc alatt ( ha folyamatosan csinálom ) hány kalóriát égetek el?

Ja és a fogyókúra ki van zárva mert még csak 15 éves vagyok.


2012. márc. 7. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatod nagyon jó hozzáállás, nem ironikusan mondom . :)

De akkor is a kajáláson múlnak a dolgok. Egészségesen kell táplálkozni és megfelelő mennyiséget enni ha egészséges testalkatot akarsz. Helyi zsírégetés nincs, tehát a zsír alatt lévő hasizmot hiába edzed annak köze nincs a hasról való zsírégetéshez. Teljestestes mozgások lennének hatásosak, futás biciklizés ,taposógép, stb. Hullahopp karika kb semmire nem való. Ha nem lennél hasas akkor is elég kemény meló lenne kockahasat csinálni, nem annyi hogy mindennap felülésezel oszt kész. Egy jobb genetikájú férfinak talán az elég.

2012. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem volt hogy terhesnek néztek emiatt ráadásul a gyors hízástól terhességi csíkok is vannak szóval félig jogosan. Jártam aerobikra meg tornáztam dvdre nulla eredménnyel. Hullahoppot nem próbáltam szerintem a hasamon nem is lehetne mert vagy alámegy vagy fölé szóval nemhiszem.Hasról fogyok utoljára amúgy meg nem vagyok máshol kövér ha meg hízok ide rakódik már napok alatt látványosan meg úszógumira:((
2012. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!