Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A napi kalóriaszükségletem...

A napi kalóriaszükségletem 1300 kalória. Fogyni szeretnék mennyivel kell alatta lennie a napi étkezésnek? Eddig nem számolgattam, így is fogytam 4 hét alatt 3,5 kilót.

Figyelt kérdés

Ma kíváncsiságból este összeadtam (nem 100 % a pontossága) és 1100 kcal-t ettem.

Naponta mozgok, ma 50 kickbox volt.


2012. márc. 12. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, a mostani súlyomra számoltam ki a napi kalóriaszükségletet. Ezt kell többször is számolni ahogy fogyok?
2012. márc. 12. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a mostani súlyodhoz 1300 kcal a kalóriaszükségleted, akkor igen sovány vagy már most is.(Kivéve, ha ez az alapszükségleted nyugalmi állapotra számitva.)


Itt tudod rendesen kiszámolni, meg azt is, hogy mennyire van szükséged fogyashoz illeve súlytartáshoz:


[link]


Napi 1100 kcal borzasztó kevés, emellett rövidesen megbetegszel.

2012. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jesszus, bocsánat, valamiért fel sem tűnt hogy 1-est írtam!!! Mindenhol csere 2-re.


Azaz 2300 kcal a napi szükséglet, a mai étkezésem 2100 lett.


Mennyivel legyen a napi szükséglet alatt?


De köszönöm a válaszodat!!!

2012. márc. 12. 20:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Áh, átolvastam, csak előbb válaszolni akartam... ott le is van írva minden. :)
2012. márc. 12. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a linket, ott be kell irni az adataidat, és kiadja, hogy mennyi szükséges pl a heti egy font, egy kg, stb fogyáshoz, a te adataidra kiszámitva.
2012. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A link jó, heti fél kg-t állíts be.
2012. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!