Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek este, ami könnyű,...

Mit ehetek este, ami könnyű, ha megéhezek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

pihetollat.


vagy bármilyen nem túl zsíros fehérjefforrást és zöldséget/salátát

2012. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kefír, joghurt-persze natúr
2012. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én például iszom egy bögre sovány tejet. Valamennyire laktat. Vagy eszem egy almát.

1 dl 1,5 % tej = 50 kalória. Azaz ha egy bögrével megiszol akkor 125-150 kalóriát veszel magadhoz.

Egy átlag alma kalórája kb. 30-35 kalória.

Narancs 41 kalória. S mivel rostos, lédús ezért kicsit jóllaksz tőle. Akár 2 db-ot is megehetsz vacsira szerintem.

[link] Innen vettem az adatokat.

2012. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
A vattacukor elég könnyü?
2012. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
joghurt, kefír, túró. Én zsírszegény túrót szoktam kefírrel elkeverni, nagyon laktat :-)
2012. márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lefekvés előtt kevesebb mint 2 órával semmit. Legalábbis rendszeresen nem. Előtte pedig vacsorázz rendesen, akkor nem leszel éhes. Ha mégis, akkor rágcsálj valamilyen nyers zöldséget.


Nekem a gyümölcs is bevált, de itt előszeretettel hirdetik, hogy júúúúj, az mennyire hízlal, meg éjszaka belerohad a belekbe, és hogy meg ne edd, mert mi lesz.

Én 35 éve este eszem a gyümölcsöt, és nem lett semmi.

2012. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Igen, lefekvés előtt azért 2-3 órával már ne egyél. Én ha esetleg nagyon megéheznék egy fehérjepor turmixot megiszom. (vízzel keverve)
2012. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Fehérjepor turmix vízzel keverve... na az marha finom lehet,meg aztán általában nincs is itthon.

Egy pohár sovány tej megfelel fehérje turmix gyanánt szerintem. Én arra szavazok, nem szeretem a mű dolgokat.

2012. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

fehérjepor igen is tud k*rva finom lenni!

Amúgy túrót egyél, akár lefekvés előtt 5perccel is, nem kell ez a hülye maszlag, hogy előtte 2 óra meg a hülyeségek. Hallják valahol, azt mondogatják. Egyél lefekvés előtt, ahogy tudsz, hogy a lehető legkevesebbet éhezz.


Lefekvés előtt két órával, persze, 10órát legyél éhen.... gratula

2012. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én hallottam már olyat is hogy 6 után ne együnk. Nálam ez veri ki a biztosítékot. 10 órát "éhezni" nem nagy cucc, van aki ezt végig alussza amúgy is, de hogy este 6-kor eszel utoljára (sőt előbb!) és másnap reggelig ne egyél, az nem 10 óra, az már több mint fél nap. Ugyanis munkahelyen 8-kor eszem, hajnalban meg nem bírok még álmosan, hányingerem lenne. Szóval... az 14 óra akárhogy is számolom. Az már tényleg sok.

Egy orvos azt mondta nem az számít mikor esszük, hanem hogy mennyi kalóriát eszünk meg egy egész nap alatt. Tök mindegy hogy osztod be, ahogy neked jó.

Én például délig simán elvagyok éhesen, aztán eszek valami könnyűt és inkább lefekvés előtt ennék olyat amitől jóllakom és jót alszom.

2012. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!