Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás leszek?

Anorexiás leszek?

Figyelt kérdés
Én 15 éves 173 cm magas és MOST MÁR 78 kiló lány vagyok. Az eddig sem tartottam magam pont jó alakúnak. Mindig is kövérnek tartottam magam de most mivel híztam 4 kilót sokkal csúnyábbnak látom magam. Mostanában az van hogy egyre jobban undorodom bármilyen ételtől. Próbálok fogyózni de valamitől mindig abba kell hagynom. Egyre többször van az hogy ha már annyira éhes vagyok hogy fáj a hasam akkor csak egy szelet kenyeret eszem azt pápá. A tesóm akivel alapból mindenben hasonlítunk egymásra azt mondja hogy nála is ez volt ennyi idős korában. Ha így folytatom közel leszek az anorexiához?

2012. márc. 12. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
30 kiló mínusz után jogos lesz az aggodalmad.
2012. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Kedves első, 200 kilósan is lehet valaki anorexiás:"D
2012. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Azért 200 kilósan nem hiszem.
2012. márc. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Lehet, hogy lefogy, de nem hihetetlen gyorsasággal. Régebben, vagy 10 éve én is voltam anorexiás: 80 kg-ról lefogytam 40 kg-ra (kb. 6-7 hónap alatt), alig ettem. De már 80-70 kg-osan is az voltam, nem csak akkor, mikor csontsovány lettem. A hétköznapi nyelvben tényleg arra szokták mondani, hogy anorexiás, aki sovány, de ez nem teljesen így van.


Wikiből idézve: "Az étvágytalanság az étvágy elvesztése...Az étvágytalanság miatt a beteg kevesebbet eszik, mint amennyi kielégítené szervezetének szükségleteit, emiatt lefogy, súlyt veszít."

2012. márc. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. márc. 13. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:
de, én láttam a világ egyiklegkövérebb nőjéről egy dokumentum filmet, 50 kilót fogyott, aztán anorexiás lett, pedig még mindig 150 kg volt:D
2012. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jézusom :D
2012. márc. 14. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!