Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan enyhítsem a fájdalmat,...

Hogyan enyhítsem a fájdalmat, kíméljem a térdemet, ha nem bírja a szobabiciklit?

Figyelt kérdés

Heti 4-5-ször 20-30 percet szobabiciklizem, de közben és utána fáj a térdem, ezért sokszor előbb is abba kell hagynom. Mit csinálok rosszul? Egyrészt genetika, mert édesanyámnak autóimmun sokizületi gyulladása van...de mást meg nem tudok csinálni, csak szobabicaj van itthon, úszni, edzőterembe járni pedig nincsen pénzem. Még tornázni szoktam - az ingyen van.

25L


2012. márc. 14. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, aztán kérdezz meg egy szakembert (orvost, gyógytornászt), hogy milyen mozgásformák ajánlottak számodra.
2012. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 *gin* ***** válasza:
nekem akkor volt ez, amikor iszonyatosan sz.r volt a térdem, és a hülye orvosok váltig állították, hogy részleges szalagszakadásom, vagy szalagnyúlásom van. Kifejezetten ajánlották rá a biciklizést, persze utána rosszabb volt, mint előtte. Aztán mikor elmentem egy rendes dokihoz, kiderült, hogy igazából porcleválásom van, amire pooont tilos biciklizni és az egyetlen megoldás, ha műtéttel kiveszik a porcot... ennyit erről :(
2012. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!