Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyümölcsöt, zöldséget bármikor...

Gyümölcsöt, zöldséget bármikor, bármennyit lehet enni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és már vagy 3 éve 6 után nem eszek - annak ellenére, hogy napi min. 1 órát mozgok. Most a kertünkben érik egy vagon zöldség meg gyümölcs. Ha sokat eszik belőle az ember, elhízik? - tudom, hülye kérdés... Nem tudom, ehetnék e 6 után zöldségeket és gyümölcsöket úgy, hogy ne látszódjon meg az a gyümölcscukor rajtam, ami benne van:D Különben nem vagyok dagadt, csak hajlamos vagyok a hízásra, és szeretném elkerülni azt:D:D

Könyörgök, ha valaki lehurrogna, akkor inkább ne is írjon. Köszi:):))


2009. jún. 12. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a gyümölcstől vagy zöldségtől hízni nem lehet, egyél nyugodtan amennyi jólesik. Egészségedre!
2009. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jajjjjj ....... nehogy már a gyümölcstől meg a zöldségtől félj!!!!! valaki éjfélkor vacsorázik rántott húst sült krumplit húslevessel meg palacsintával, te meg nem mersz gyümit enni???Ha hízlalna a gyümölcs meg a zöldség akkor én legalább 300 kg lennék!!!:) Na szóval nyugodtan egyél!!!!!!!!!!
2009. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D:D:D kösziii a választ! (Csak azért kérdeztem, mert itt az oldalon valaki hasonlót kérdezett, és azt írták neki, hogy a gyümölcs tele van cukorral, ezért csak délelőtt egye, stb..)
2009. jún. 12. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A répacukor (kristálycukor) valóban hízlal, de a gyümölcscukornak semmi ilyen hatása, úgyhogy uccu ki a kertbe! Én is lennék már vagy négyszer ennyi ha hízlalna.
2009. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D köszi a választ:D végre nem kell este 6 után már koplalnom:D
2009. jún. 12. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondok egy titkot:

(Így csinálják a NEM fogyatékosok.)

Egyél, amennyit szeretnél belőle csak mérd le a mennyiséget.

Ha egy hét múlva ugyanannyi a súlyod, akkor mehet ugyanígy. Ha híztál akkor csökkentsd a mennyiséget, és megint nézd meg egy hét múlva.

Ez a legtutibb módja a dolognak. Nem vagyunk egyformák van akit hízlal, van akit nem.

Egyébként némi gondolkodás sokat segít. Mindenki hozzá van szokva hogy "ingyen" megkapja az információkat ahelyett hogy gondolkozna aztán az az infó vagy jó vagy nem. Legyél kicsit kritikusabb és használd az eszed!

2009. jún. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem bármilyen gyümölcsöt lehet enni.:)


én is 17 vagyok, hízásra hajlamos :S de amúgy: almát ehetsz amennyit akarsz. 30-31 kcal van benne, legalábbis a jonagoldban tudom. az alma a fogyókúrához szükséges gyümölcs, hisz zsírégető. banánt ne egyél. ha eszel is, akkor is max délelőtt, mert abban 105 kcal van, és ezek nem 100g/105kcal, hanem darabjában van ennyi :)

2012. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!