Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi baj a barátnőmmel? :S

Bebibogyo2012 kérdése:

Mi baj a barátnőmmel? :S

Figyelt kérdés
A barátnőm folyamatosan hangoztatta hogy nincs megelégedve az alakjával. Mikor összejöttünk akkor is tetszett, de akkor mondta hogy van rajta 3-4 kg felesleg. Azt leadta de még most is szeretne fogyni. Én szépnek találom, mitöbb gyönyörűnek, nem tudok más lányra nézni, nekem ő a tökéletes.Van hogy kiborul ha valaki akár poénból is beszól az alakjára, nem szeretném hogy fogyjon, mondtam is neki, de ő hajtogatja hogy nem érzi jól magát. Nem értem miért csinálja:/ Most 166 cm, 54-55 kg.

2012. márc. 20. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg valami lelki okra gondolnék inkább és azért nincs megelégedve magával így se mert valami nemjó az életében. ha nem akkor tornázzon és ne fogyózzon mert szebb egy feszes test mint egy anorexiás. valahogy beszélj vele ezekről
2012. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mond neki akár ezerszer egy nap, hogy neked így tökéletes, és ha lehet beszélj a vele közel állókkal, hogy ők is jegyezzék meg néha milyen csinos stb. talán beválik :)
2012. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nép"betegség" az, hogy egy fiatal nem elégedett magával. (Nem betegség, csak rossz dolog.) Az a legrosszabb az ilyenekben, hogy hiába nincs igaza, és hiába mondja neki mindenki, hogy nincs semmi baj vele, nem hiszi el. Legjobb, ha hanyagolod a témát, ráhagyod, ha neki az esik jól, hadd fogyózzon. Majd kinövi, és belátja, hogy ő így jó.
2012. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A nők/lányok 90% nincs megelégedve magával.

Szerintem is hanyagold a témát. Bókolj neki, max ha fogyózni szeretne, akkor inkább mondd hogy tornázzon, mert amúgy kilóban szerintem teljesen normális. A sport/torna viszont szépen formál, erősít (testileg-lelkileg is).

2012. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
régen ez fajult odaáig hogy csontsovány volt, azt viszont mondja hogy nem szeretné! hát igen otthon adódnak neki gondok, van hogy ideg miatt nem eszik, meg van olyan családtagja aki lekövérezi de nem az.. vagy igen ilyen súllyal? de ha nem lenne ilyen popsija, bottal se piszkáltam volna anno:S
2012. márc. 20. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:

azért nem egy deszka a csaj,jogosan gondolkodhat sztem mozgással telibb életmódon , tesóm (csaj) 170 centi tájt van és ő is ennyi,egyáltalán nem lácik se vékonynak se kövérnek (nekem szimpibb volt az alakja mondjuk mikor 50 tájt volt)


am ha teljesen tökéletes és szimetrikus lenne a csajon minden akkoris rinyálna. sztem inkább csak a bizalmát várja hogy megerősitsd. ha kell egy nap 12301230 x el kel mondani hogy "jóóóóóóóóóvagyiiigy"-_-...

2012. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
minden nap aktív mozgást (sportot folytat..például, futás, bicikli, kori, meg 3*,4* tornázik egy héten, inkább izmosnak mintsem hájasnak nevezném
2012. márc. 20. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló vagyok (most nem néztem meg hányadik)


Ha annyira a kilók izgatják, tapasztalat, ha 1 hétig nem tornázik de ugyan úgy odafigyel az étkezésére mint eddig, garantáltan lemegy még 2 kiló (ami izomból megy le).

Volt hogy betegség miatt nem tornáztam 1 hétig, és bizony legalább 2 kiló leugrott rólam, pedig ugyan úgy étkeztem (talán 1 nap volt kivétel mikor annyira fájt a torkom hogy leginkább csak ittam).


Amúgy ha ennyit sportol, és nincs megelégedve magával... tuti valami lelki probléma, kisebbségi érzés vagy hasonló.

2012. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem értem mi van vele:/ annyira tökéletes akar lenni de mindenben, de én nem várom el:/ de a 166 centijéhez nem ideális az 54-55 kiló? vagy mennyi lenne a jó?
2012. márc. 20. 21:52
 10/11 anonim válasza:
Tökéletes az 55 kg :) én is ennyi vagyok, és nem vagyok kövér:)
2012. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!