Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűntudat nélkül? 2 hónapja...

Bűntudat nélkül? 2 hónapja semmi fehér lisztes cukros dolgot nem ettem, de ma este igen.

Figyelt kérdés

Semmi lelkifurdalásom nincs és ez nagyon jó érzés!!! :)

Megettem 4 db (vékony) piskótatekercset diabetikus lekvárral töltve (70%gyümölcs + Xilit). Nagyon jól esett. 2 hónapja nem ettem ilyet, gondolom azért tört rám mert 1-2 nap és megjön. Pék ismerősünktől kaptunk friss piskótatekercset amit itthon én kentem meg.

Amúgy ha édesség kell, azt sem vonom meg, pár kocka update1 csoki belefér, vagy update1 puding vacsira.


Csak azért írtam le, mert nagyon sok olyat olvastam mostanában, hogy kétségbe estek hogy "úr Isten ennyit ettem....mi lesz most"... Holnaptól folytatom az eddigieket és 2-3 hónapig rá sem nézek ismét (bár alapból nem is kívánom, csak az a fránya menzi).


Eddig 8 kilót fogytam. :)


Szép estét mindenkinek!!!


2012. márc. 21. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon jól csinálod:) én 4. napja csinálok egy diétát cukrot édességet fehér lisztet kenyérfélét nem eszek de mit nem adnék egy palacsintáért vagy egy túrós buktáért...:S nem tudom hogy bírom ki.
2012. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?-_-'
2012. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért tört rád,mert drasztikus lehetett a ch csökkentés.

a test jelzett így,hogy vmi nem stimm.

édességnek meg az esti túrót néha eheted mézzel,vagy joghúrttal a natúr verzió helyett.

2012. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!