Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Milyen...

Mit gondoltok erről? Milyen ötlet?

Figyelt kérdés

1 hónapig nem ennék semmiféle "-direkt-cukrot", és fehérlisztet és tésztát.

Vegetáriánus vagyok, halat tojást eszem. Tulajdonképpen minden mást megennék, csupa egészséges meg bio kaját..

180 cm vagyok és derekam 70 cm, combom 56, szóval szeretnék úgy igazán lefogyni, nem csak azt akarom hogy ébredés után kicsit laposabb legyen a hasam.

napi kb 4 étkezés, este 7 után nem ennék.


természetesen mozgok is mellette, de kifejezett izmosító tornát a "nagy fogyás" után gondoltam.

fogynék a cukor, tészta és lisztmegvonástól?

ja és a cukrot úgy vonnám meg hogy olyna összetevőjű ételt nem ennék meg amiben hozzáadott cukor van. gyümölcsöt ennék, mert az MÁS cukor, és a gyümölcs nem hizlal.


2012. márc. 23. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért mondod magad vegetáriánusnak ha eszel halat te szerencsétlen? Nem lenne egyszerűen azt mondani, hogy "nem szeretem a húst, de a halat szeretem" és akkor nem néznének totál idiótának az emberek?
2012. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Teljesen értelmetlen, amit leírtál. Ez NEM FOGYÓKÚRA !

Ez csak a normális étkezés, amit eddig is kellett volna és nem csak 1 hónapig !

A Gyümölcscukor tényleg MÁS, mint a többi.... rosszabb! (bizonyos szempontból)

Amúgy MINDEN cukor rossz.

Este 7 után miért nem eszel ?

12 órát koplalsz ?

Miért vagy a saját magad ellensége?

Tudod -mint mindenben - ebben a témában is vannak szakemberek ! Miért nem szakemberhez fordulsz ?

2012. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első- ha nem értesz a témához, akkor ne írj inkább. Ilyen stílusban meg még inkább ne. A vegetáriánus és a vegán más. Keress rá.
2012. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vegetarianizmus a nevéből eredően az a táplálkozási gyakorlat, melynek követője bármilyen állat megölésével elkészített táplálék elfogyasztását elveti.


Én kérek elnézést, szóval a hal nem állat.:) Szívből gyűlölöm a vegetáriánusokat, meg a vegánokat meg az összes ágát ennek a hülyeségnek, hát még az ilyen álszenteket mint ez a szerencsétlen itt..

2012. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!