Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma megcsináltam Béres Alexandr...

Ma megcsináltam Béres Alexandra pörgesd fel c. dvd-jét, akkor hogyha minden nap megcsinálom 2 hét alatt mennyi az ideális súly amit leadhatok?

Figyelt kérdés
173cm vagyok és jelenleg 76kg (lány)nagyon szeretnék leadni legalább 8kg-ot de valahogy sehogysem akar lemenni egy deka sem ezért próbálkozom Béres Alexandra dvd-ivel.Tudom ne egyek kenyeret édességet krumplit és ne egyek késő este se , igyekszem mind ezt betartani de csak akkor megy le rólam egy két kiló, ha rengeteget mozgok és alig eszem...annyira nehéz ezt betartanom,adjatok tanácsot!
2009. jún. 13. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg a sokszor kis adag kaja és a változatosság.


Tervezd meg előre az étkezéseidet!

Csinálj változatos étrendet!

Tűzz ki egy célt! (Pl. ragassz ki egy képet a hűtőre!)

Végezz hetente 4x legalább egy óra aerob edzést!

A kaját minden körülmények között tartsd be! Nincsenek csalónapok!


Csak kemény elhatározással fogsz tudni lefogyni!

2009. jún. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dodó7010 válasza:

Szia!

Én is Béres Alexandra dvd-re tornázom, nekem nagyon baválik, nincs nagy súlyfeleslegem csak 1-2 kiló, most már 2 hete csinálom (persze egészséges táplálkozás mellett, ahogy azt említetted) és máris észerevettem hogy izmosodok. De azt ő is elmondja a dvdiben hogy hetente max. 6-szor szabad csinálni, szerintem elég ha kétnaponta csinálod, hidd el nem leszel képes minden nap megcsinálni, de ha minden másnap csinálod úgyis nagyon hatásos lesz!

Remélem tudtam segíteni!

2011. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!