Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok izmos hasat...

Hogyan tudok izmos hasat csinálni? Esetleg kockák is látszodjanak .

Figyelt kérdés
Sziasztok. 176 cm vagyok,fiú és 71 kg. Néztem különböző testsúly kalkulátorokot és aztírja hogy a testsúlyom ideális, nem kell fogyjak , se nem hizzak. Nem vagyok kövér,de én magamon mégis érzek néhány plussz kiló fölösleget, van egy kis hály rajtam. Szeretnék feszes , izmos hasat , esetleg kockákot... Minden este járok futni , 6 után nem eszem , és minden este hasizmozok... Szerintetek kell még fogyjak ? Felülésekkel (hasizmozzással) tudok a hájból izmot csinálni vagy masképp kell? Kösz előre is .
2012. márc. 24. 15:43
 1/4 Xbrian válasza:

Én 7-ediktól 8 végéig 67(178cm) kiló voltam, de elkezdtem újra konditerembe járni szedtem L-carnitint és fehérjét,majd végül 58 kilóra fogytam le. Ez a lefogyás titka!

Ha tényleg kockás hasat akarsz akkor nem a sportoláson múlik minden. Mindenki ezt a baromságot hajtogatja,nem.Csináld meg minden nap ezt az edzést:Ha van súlyzód, esetleg kettő tedd a mellkasodra és csinálj meg 4X50 felülést,akaszd be a lábad valahova. Ha nincs akkor keress valami nehezet. Pihenj 15 percet és ugyanúgy 4X50-et csinálj, de most apró felemelkedéssekkel és lassabban.

Nekem bevált.

2012. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*****


Olvasd el, van folytatása is, még három részlet, hátha érdekel..



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 irányú hasprés nagyon szép izmokat tud csinálni!
2012. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

diéta+ aerob edzés is kell ahhoz, hogy kockahasad legyen. Az, hogy edzel hasra önmagában kevés, mert a fölötte lévő zsírréteg eltakarja (amennyiben van). Ismerek olyat aki egyszerűen nem képes hízni, neki pl elég lenne csak has gyakorlatokat nyomni és ezzel önmagában elérné a kívánt eredményt, de amit leírtál (176cm 71kg) kiderül, hogy te nem vagy ilyen. Nem vagy kövér persze, de minimális zsír van rajtad amitől nem fog látszódni a kockahas.

Egyébként meg, ha mégsem akarsz kockahasat szerintem ne fogyjál semmiképp.(hájból nem tudsz izmot csinálni)

Megfelelő étrend kell hozzá + edzés, erről bővebben:

body.builder.hu

2012. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!