Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három napig zabáltam. Hogyan...

Három napig zabáltam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
3 napig ami kifért a csövön...csokikat,jóreggelt kekszeket(5-6csomag)pudingot,szendvicseket,gabonapelyheket,sütiket,kekszeket,hízlaló kajákat(mézeskenyér,pick szalámi stb...)és még csomó mindent...3-4 kgval többet mutstott a mérleg de ennek nagy része a kaja meg a víz(?)remélem.nemis voltam éhes de zabáltam...megvolt vagy 3-4000 kcal naponta.1-2 kg hízásra számítok amint visszatérek a diétámra visdzafogyom?:(
2012. márc. 25. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi ésszel muszáj élni?
2012. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tovább?

Elsősorban meg kellene találni az okot, amiért hirtelen ennyit kezdtél enni. Milyen fogyókúrát csinálsz? Egyáltalán fogyókúrázol, vagy áttértél egészséges életmódra? A szervezeted megkap minden fontos tápanyagot, vitamint? Előfordul a diéta alatt, hogy egy kicsit 'kikapcsolsz' és megeszel 1-1 kocka csokit, vagy egy szelet sütit?

Ha meg van az ok, ami ide vezetett, változtatni kell. Hosszútávon tönkre teheted a szervezeted, ha diétázol, de időnként elszabadul a pokol és mindent megeszel.


Természetesen folytasd az étrendet és mozogj rendszeresen, de tudod, az, hogy folytatod a diétát csak felületi megoldás. Hosszantartó megoldást az jelent, ha megkeresed a probléma okát és változtatsz rajta. A diétába belefér, hogy hetente 1x megeszel 1-2 kocka csokit, vagy néha egy szelet sütit. Így még a zabálási roham is elkerülhetővé válhat.

2012. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak életmódot váltottam.eszek sütit is csak nagyanyáméknál voltamés...
2012. márc. 25. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Ok, életmódot váltottál, de a probléma még mindig létezik. Ha teszem azt 2 hetente elmész mamádékhoz és telezabálod magad, akkor azzal tönkre teszed a szervezeted, hiába az egyébként egészséges életmód. Igen, lehet néha bűnözni, de tudni kell nemet mondani és mértéket tartani.

Máskor, ha elmész mamádhoz 1-1 kocka csoki ok, a szendvicset csináljátok magvas zsömléből, akkor az sem baj. Időnként a szalámi is becsúszhat.

A lényeg tényleg az, hogy tarts mértéket és mondj nemet. Másrészt nem csak akkor lehet 1-1 kocka csokit vagy egy kis pudingot enni, ha mamádhoz mész. Ha rendszeresen megjutalmazod magad számodra kedves nasival, könnyebben elkerülhetőek a zabálási rohamok.

2012. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem.szerinted egy hét alatt visszaáll a súlyom 62ről 58ra?:(
2012. márc. 25. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy visszafogynád. Ideális esetben, ha a tartós fogyás a cél, akkor a heti 1-1,5kg fogyás az egészséges.

A kérdés az, hogy korábban milyen ütemben fogytál, mert ahhoz lehet viszonyítani, hogy ezt a 4 kg-t mennyi idő alatt tudod leadni.

2012. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hetente 1-2 kg
2012. márc. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!