Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Köldök körüli zsírréteg? (lent)

Köldök körüli zsírréteg? (lent)

Figyelt kérdés
Vékony alkatú lány vagyok, de a köldököm köré és alá mostanában felszedtem egy kis pluszt (sajnos erre a területre tudok csak hízni), ami ha leülök kibuggyan, de ha állok, akkor feszes, csak éppen a köldök körüli rész kicsit előredomborodik. Elkezdtem január óta hasizomgyakorlatok csinálni (Rubint Réka DVD-jérére), de úgy érzem, hogy egyre nagyobb és keményebb lesz a köldök körüli rész, ami ha lefekszek, akkor is keményen kidudorodik, pont a köldököm körül.

2012. márc. 26. 16:23
 1/1 Krisz85 ***** válasza:
Ennek az az oka, hogy a hasfalad erősödik és tolja maga előtt az azt takaró zsírréteget, hájat ha úgy tetszik. diétáznod kéne, súlyzós és aerob edzés végezni, de a diéta alatt percíz kiétát kéne végezni és még a kockák is előjönnek persze csak finoman, nyugi izomos nem leszel, ahhoz évek kellenének és még akkor sem :-)
2012. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!