Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék akkor...

Ha fogyni szeretnék akkor milyen tempóba fussak?

Figyelt kérdés

lehet h buta kérdés, de régebben olvastam itt, hogy ha nagyon gyorsan futsz akkor inkább izmot "növelsz", ha pedig olyan közepes tempóba akkor meg fogysz.

Szerintetek ahogy én futok az jó? 40-45 perc megállás nélkül, és olyan...az én tempómba:D olyan közepesen...se gyorsan se lassan:D szerintetek az jó?

Illetve, hogy már nincs annyira izomlázam, sőt szinte semmilyen futás után pár nappal, ez gond? vagy ez azt jelenti hogy már megszokta hogy futok?


2012. márc. 26. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A zsírégető tartomány egy nagy hülyeség megint, valaki kitalálta és ezen gazdagodott meg.... Ha odébb mész 100 métert már akkor is égetsz zsírt. Arról meg ne is beszéljünk hogy a zsírégetés döntő mértékben nem az edzés alatt történik. Tehát úgy fuss ahogy jólesik.
2012. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2012. márc. 26. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, örülök hogy segíthettem.
2012. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kocogni, 6-7 km/h. A zsírégetés a megfelelő pulzusszám tartományban (kb a max pulzus 6-70%-ka)20-30 perc után kezdődik a hozzáértők szerint, ezért 60-90 perc mozgás ajánlott. Fontos a folyamatos folyadékpótlás, mivel ez vízigényes feladat :-)
2012. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, hidd el amit írtam. Azt amit itt írtál valószínűleg valami honlapon olvastál akik kb. azt se tudják mit írnak csak fújják szájról szájra a hülyeséget.
2012. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*olvastad
2012. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért, de azt a 45 percet egyszerre futod le, vagy közbe megállsz sétálni? Csak azért kérdem, mert nekem az nagyon sok még.

Amugy egyértelmű, hogy neked kényelmes tempóba fuss abból baj nem lehet:D

2012. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég tingli tangli futás lehet az, ha 45 percig bírod, vagy pedig ennyire ki vagy sportolva.

Fussál rendesen, napi fél óra maximális megterhelés a nyerő.

2012. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gábor, végre valaki!!! Örülök, hogy vannak még normális emberek! Ez a pulzusszám tartomány...blablabla engem is kiakaszt!

Pár éve "divat" ez a marhaság és azt szajkózzák, csak egy bizonyos psz tartományba tud fogyni az ember, ezért mérni kell! Hahaha, 5éve még enélkül az elmélet nélkül is tudott fogyni az emberiség, érdekes:)

kérdező: úgy fuss, ahogy jól esik és nem fulladsz ki!

2012. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, megállás nélkül futom a 40-45 percet :)
2012. márc. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!