Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 3 nap alatt 4 kg-t...

Lehetséges 3 nap alatt 4 kg-t hízni?

Figyelt kérdés
kb 2-3 nappal ezelött egész nap ettem.58 kg voltam mostmeg 62..ez pár nap alatt lemegy vagy tényleg ennyit hízam?:(
2012. márc. 27. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rossz a mérleged.
2012. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nm hiszem mert tényleg rengeteget ettem...
2012. márc. 27. 15:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
pont ugyanez van velem is... péntek,szombat vasárnap ettem , inkább zabáltam, 58 voltam még péntek reggel, hétfőre 62! Remélem lemegy mert totál depressziós vagyok emiatt! :(
2012. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tartósat négy nap alatt ennyit hízni nem lehet.

Átmenetileg lehetsz ennyire tele, vagy tényleg rossz a mérleged.

2012. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Menjetek el wc-re,és le fog menni!:D
2012. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Hahó, miaz hogy lemegy? Mozogjatok is kicsit és talán lemegy, de ha várjátok a csodát akkor nem.
2012. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
15:27es! igen énis depis lettem:( pedig annyit szenvedtem azért a szaros 58ér!:( olyan hülye vagyok..mozgok is
2012. márc. 27. 15:36
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
én is mozgok meg azóta alig eszem, meg csak iszok rengeteget! de semmi erőm, nagyon rossz kedvem van, sírok miatta. Sz*r az egész úgy ahogy van. az ember nem ehet egy jót mert rögtön 100 kilós lesz!
2012. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Szénhidrát-dús étkezés plusz sós kaják = visszatartott víz. Ettől akár 2 kiló is felszedhető - ideiglenesen! A nehéz kaják a bélben nem érnek végig 1 nap alatt, ez lehet plusz 0,5-1 kiló. A többit találd ki... Lehet a mérleg is szar.


Ezért hiszik az egység sugarú fogyisok, hogy hú de fasza, 2 napig nem evett szinte semmit és máris fogyott 2 kilót. Aztán 3. nap jön a felismerés, hogy az csak a víz volt, ami kiürült, és jó esetben farkaséhség és szomj, rossz esetben húzós fejfájás lesz az eredmény...

2012. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
23%
Persze, hogy lehetséges! A kilók egyik fő tulajdonsága, hogy könnyen felszökkennek, főként arra, aki hízásra egyébként is hajlamos. Ebben szerepe van az életmódnak, de a genetikának is. Nagyapám testvére például 80 éves, rengeteget eszik, és mégis olyan, mint egy piszkafa. Én sajnos 21 évesen már nem mondhatom el ezt magamról. Nem vagyok kövér, és nem is eszem sokat. Viszont ha mégis, az szinte borítékolva van, hogy meglátszik rajtam. Amúgy ez a 4 kiló szerintem nem olyan vészes mennyiség. Sport, kis odafigyelés, és formába hozod magad, ha rászánod az időt és az energiát. Hajrá!
2012. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!