Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót tudok így fogyni...

Hány kilót tudok így fogyni tanév végéig?

Figyelt kérdés
Heti ötször két kilométert futok, görkorizom heti egyszer vagy kétszer, nem eszem édességet meg nasikat, és másból sem eszem sokat (mint eddig). 176 centi és 74 kiló vagyok. 14/L
2012. márc. 28. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Futás meg a görkori jó, de szerintem építs be mellé még egy kis tornát, egyéb edzést.


Cukros, lisztes dolgok, nasik kerülése alap. Ha úgy eszel mint eddig is fogyhatsz kicsit, de ha változtatsz az étrendeden, több fehérje, kevesebb szénhidrát, napi tápanyagszükséglet kiszámítása, fogyáshoz szükséges mennyiség belövése, és azokat enni, napi 5x - akkor látványosabb lesz a változás. Tanév végéig ha jól számomolom kb. 2,5 hónap van, kajálástól és edzéstől függ mennyit sikerül leadnod. 4-7 kg között sztem, ha tényleg odafigyelsz a kajálásra és a mozgásra.

2012. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!