Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le nyárig?

Hogyan foggyak le nyárig?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt a kérdést nagyon sokan feltettek, de én különös eset vagyok. Nagyon lusta, de van hogy elhatározok valamit, és azt véghez viszem. De nagyon nehezen szerzek motivációt. Valami könnyű és lassú, mégis észrevehető dologra gondoltam (lustáknak). :)
2012. ápr. 2. 19:06
 1/7 SvenJorgeson válasza:
Diéta.
2012. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én is most kezdek bele, a mai naptól fogva. Most szedtem elő a súlyzókat, 10 kilót kinyomtam 100x (10x10), aztán majd növelem a súlyt + mellé egy jó kis diétát összedobok.


Ha van kedved akkor megoszthatjuk egymással az ötleteket, meg hogy ki hogy halad. :)


Írj üzit ha érdekel. :)

2012. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lusta vagy akkor hagyd is, ne cseszd rá az időt. Ha komolyan gondolod akkor: Csak a te kedvedért leírom hogy lehet fogyni: első a diéta ( [link] talán ez a legjobb diéta egy átlag embernek aki fogyni akar, sport (lehet futás, tradicionális calisthenic -erre írtak egy könyvet is Fegyencedzés néven- , séta néha), majd egy táplálék kiegészítő amit rendes boltban veszel kezdésnek ha nincs nagy túlsúly akkor ez: [link] , ha nagy a gond akkor ezt ajánlom: [link] így fogysz is és súlyt is fogsz tartani ha lementél. A diétát úgy csináld hogy max 2 hónapig utána 1-3 hét szünet.
2012. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok etrendkiegeszitoket, meg ilyen kapszulakat szedni :). Csak picit vekonyabb lenni :P.
2012. ápr. 16. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:

a lustaságodat kéne legyőzni.. azzal együtt nem fog menni a diéta..

Sport nélkül semmit nem ér a fogyókúra.. én ezt vallom

2012. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Helyesírási szótárral.
2012. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most meg mi bajod?? na nem baj.. majd átnézem :D.
2012. máj. 8. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!