Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig fáradt...

Miért vagyok mindig fáradt mostanában? Alig bírom már az edzést is, miért lehet?

Figyelt kérdés

6 hete diétázom, és edzem, már lement 12 kg eddig.

Mindennap edzek vagy 40 vagy 60 percet.

De már a negyedik napja érzem, hogy teljesen "kész" vagyok torna közben, és érzem, hogy ezt nem bírom tovább, de aztán fogamat összeszorítva végigcsinálom, de hulla vagyok.

Mitől van ez?

Még van hátra legalább 15 kg, úgyhogy eszemben sincs leállni, csak ez nagyon nagyon nehéz így.

Valakinek tapasztalat?


2012. ápr. 4. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Némi vitamin - és ásványianyaghiányod lehet. Pótold!
2012. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vas?
2012. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hét alatt 12 kiló? WTF? Maximum 6 kilót szabadott volna!
2012. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Nekem még 7-8kg van hátra, de mostanában nembírok edzeni. Nemlehet, hogy az idő miatt? Mert itt mióta borongós, hidegebb napok vannak megint, még megmozdulni sincs kedvem, nemhogy edzeni. Menj ki a friss levegőre, sétálgass félórát-órát, az energiát ad. Legalábbis nekem igen! Kitartás!
2012. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en 1 honap alatt fogytam 8 kilot voltam dietetikusnal es zsirbol fogytam. Minden nap kemenyen edzettem es csak es kizarolag feherjet (csirkemell, hal, tojas) ettem es zoldseget semmi cukor vagy szenhidrat es sok viz es tea es en is ugyan igy ereztem h mar nincs tobb erom hiaba kezdtem el mindenfele vitaminokat szedni ra...szoval az egyetlen megoldas a szenhidrat visszavetele amiota ujra rendesen eszem (tovabbra sem cukor vagy finomitott liszt) rizs es tk kenyer a fogyasom is gyorsabb es energiam is van:)
2012. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krisz85 ***** válasza:

Számltalan oka lehet, felsorolnék párat, én a helyedben mindegyiket kizárnám, és akkor nincs gond:


-nem megfelelő vitamin és ásványianyag bevitel, esetleg nem használsz tengeri sót amit kéne az elektrolidok miatt is,


- nem megfelelő a folyaékbevitel


- túl intenzíven edzel, vagy nem alszol eleget, tehát a túledzés állapotában vagy,


-túl kevés a bevitt szénhidrát és az alanyagcseréd diéta ide vagy oda a béka segge alatt, pórbáld meg egy két napra megemelni a szénhidrátot, és visszapörgeti az anyagcseréd,


- nekem pl,. hülyén hangzik a mandulámmal volt gond, állandóan fáradt voltam és két hónap edzés után jött elő hogy valami nem oké, addig még úgy úgy ment is, aztán kiderült hogy tropák, kiveték és most minden ok,


-nem megfelelő a zsírbeviteled


Ezek bármelyik lehet, és még nem is biztos, hogy mindegyiket felsoroltam.

2012. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisz85 ***** válasza:
Jah tényleg a vasháztartás is lehet, kéne csináltatnod egy teljes vérképet!
2012. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!