Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással / kocogással "megyek...

Futással / kocogással "megyek valamire"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, segít a fogyásban? Vagy alakformálásban?

Ha igen, mennyit ajánlott egy héten, és mennyi ideig egy -egy alkalommal?

Köszi!


2012. ápr. 5. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy segít. Alakot is formáz! Hát sok mindentől függ.
2012. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Mitől függ?

Mennyit kellen futni/kocogni, 8-10kg súlyvesztés érdekében? (Persze a kajálást is kordában tartva) Naponta? Vagy 2x 3x egy héten elég lehet? Fél óra? 1 óra?

32 éves nő vagyok, és 70 kg.

2012. ápr. 5. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente 3x járok futni olyan 40 perc körül. 72 kg-ról indultam, most vagyok 61. :) 3 hónap alatt. Szóval használ. Mellette persze heti 2 edzek is, és a kajára is figyelek, de a futás nagyon jó, ha kitartóan csinálod látszani fog.
2012. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Napi 30-40 perc az nem rossz. Sokan mondják, hogy 100kg felett nem lehet meg veszélyes, így-úgy, stb. De le akartam fogyni. Nekem sikerült elég sokat fogyni tőle, most körülbelül 90 kg lehetek, de lehet már egy picivel kevesebb. Étrenden viszont nem változtattam, pedig annak is van benne elég jelentős szerepe. Lényeg a rendszeres futás. Sokkal kiegyensúlyozottabb lesz az ember tőle és fittebb is.

Viszont velem is megtörtént, hogy ősszel a suli miatt abbahagytam, kicsit vissza is jöttek a kilók, de aztán megint nekikezdtem, ilyenkor kell pár nap, mire visszaszokik az ember, aztán megint könnyű. Mostanában focizni szoktam 1-1,5 órát naponta, de ha az kimarad, akkor a futást feltétlen meg kell tartanom. :) Meg hát, a tavaszi munkálatok sem elhanyagolhatóak a kertben, azzal is mozog az ember, és a friss levegőn van.

2012. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!!

Fú, 72-ről 61-re! Az tökjó!!:)

Akkor lehet megpróbálkozok vele én is, talán megmoccannak a kilók a segítségével! Igen a kerti munkák is jó mozgásnak számítanak szerintem is.

Köszi, és szép tavaszt mindenkinek!

2012. ápr. 5. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia


én 3 hete futok, eddig 3 kg mínusz :)


én 2-2,5 km-t szoktam futni, ami 20-15 perc, nálam mondjuk ez is nagy szó, mert előtte kb. 20 métert se tudtam...



zöldséget, gyümölcsöt (legfőképp ananászt), tk. kenyeret és tk. tésztát meg csirkehusit eszem

2012. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó Neked is!

Gratulálok a súlyvesztéshez!:)

2012. ápr. 6. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!