Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogy beszéljem le...

S. O. S. Hogy beszéljem le barátnőmet a diétáról?

Figyelt kérdés

2 hete csak almát eszik és így 5 kilót fogyott. Nem érti meg, hogy ebből még baj lesz.

17/L


2012. ápr. 8. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy nem fogod tudni. Engem sem tudtak, csak nézték, ahogy lefogyok 47-re. Ott meg már hiába léptek, elkéstek vele.


Most önerőből próbálom összekapni magam, mert szerintük a gyógyulás = tömés (ők azt akarják, hogy 5-6 kilót kapjak fel max. egy hónap alatt). De ebbe nem fognak beleszólni, gyarapszok, ahogy nekem jó.


Ha a szülei nem tesznek valamit - orvoshoz vivés, ami egyáltalán nem biztos, h segít -, akkor te semmit nem tehetsz. Majd a saját kárán megtanulja, csak addigra esélyes, h tönkreb@ssza magát.

Tudom, hogy nem helyesled, ám attól még ne fordulj el tőle. Én most a barátaimból merítem az erőt, ők is mondogatták, h ne tegyem, de koplaltam tovább. Kétségbeesve figyeltek, ellenezték a dolgot, csoda, h kibírták mellettem, mert én már rég elmenekültem vna magamtól néha.

Most, a gyógyulásomban is iszonyat sokat segítenek, biztatnak, rengeteget köszönhetek nekik.


És én sem hagytam magára a bnőmet, bár aggódtam, de elfogadtam, h bulimiás, attól "ugyanaz" a lány maradt.

2012. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom ami veled történt, sok sikert kívánok a gyógyuláshoz!

Ő szerencsére még így sem sovány, most 62 kg, de nem így kellene fogynia. Felajánlottam neki az úszást, bicajozást, a kondigépünket is, hogy jobb lesz, ha együtt csináljuk, de a koplalást választotta.:( Nem fogom cserben hagyni, mert bármire képes vagyok érte. Mikor fog észhez térni?

2012. ápr. 8. 19:15
 3/4 A kérdező kommentje:
A szülei semmit nem tudnak erről az egészről. Suliba elhozza a csomagolt kaját, de vagy kidobja, vagy hazaviszi a kutyájának. A szülei pedig késő estig doloznak, mire hazaérnek, azt hiszik, hogy barátnőm már ebédelt és vacsorázott is.
2012. ápr. 8. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt nézesd át vele.

[link]

ha ez sem hatja meg,akkor a problémája elsősorban lelki eredetű és bűnhődik,bünteti önmagát valamiért,vagyis pszichológiai gond nem információ hiány az oka.

2012. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!