Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 2 hónap alatt...

Hogyan lehet 2 hónap alatt minimum 10 kg. fogyni?

Figyelt kérdés
16 éve lány vagyok 89 kg és 170 cm. Nagyon rám férne a fogyás hogy nyárig lefogyjak ezért szeretnék leadni vagy 20-25 kg de természetesen nem egy hónap alatt.Egy hónap alatt kb. 5-10 kg szeretnék fogyni és ehhez szeretnék segítséget kérni. Ha valakinek van valami jól bevált fogyókúrája vagy diétája az írja már meg. Előre is köszönöm.
2012. ápr. 8. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
nekem is fogynom kell.....most lettem 69 kg, holott 2 napja még csak 64 kg voltam...én holnaptól hánytatni fogom magam...csak még nem tudom, hogy hogyan és hogy mivel....
2012. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Retardált..
2012. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a hánytatás nagyon rossz ötlet.Inkább próbáljunk meg valamilyen fogyókúrát. Biztathatnánk egymást benne csak találnunk kéne valami rendes jól bevált fogyókúrát.
2012. ápr. 8. 19:51
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor kell rájönni hogy valahogy bele kéne férni a fürdőruhába?
2012. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az is közre játszik,de más dolog is. Én már egy éve szeretnék lefogyni,csak nem találtam meg az igazi fogyókúrát.
2012. ápr. 8. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!!

Én 17 éves lány vagyok 82 kg és 17 cm. Nekem sem ártana a fogyás. Én is le szeretnék fogyni nyárig legalább 10 kg-ot, és még legalább 10 kg-ot az érettségiig, mert nem szeretnék dagadt lenni a ballagáson, a tabló képemen.

A fogyáshoz sok segítség kell, valaki egy jó fogyókúrát ajánlhat nekem is.:):):)

2012. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó fogyókúra: negatív kalóriamérleg. Tudod, több kalóriát használsz fel, mint amennyit beviszel.
2012. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Csak tudnám miért kaptam 0%-os pontozást arra hogy retardáltnak mertem hivni olyasvalakit aki hányatja magát, én kérek elnézést.
2012. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 rozsaszinpinty válasza:

Szerintem ne akarjatok ennyi idő alatt ilyen sokat fogyni, mivel nagyon nem egészséges! Plusz a bőrötök is megnyúlhat, attól függetlenül hogy fiatalok vagytok.

Nekem egy barátnőm kb 7-8hónap alatt drasztikusan lefogyott a 90 napos diétával. Ő kb 160 cm magas és mikor elkezdte a diétát 85 kg volt, most olyan 60 körül jár. Nagyon nehéz volt neki, de elszántan csinálta és sportolt mellette (valami aerobikos video).

Többen mesélték már hogy a káposztás diéta is bevált nekik.


Ha tényleg fogyni akartok, ezek közül vmelyiket válasszátok ki, és mellette mozogjatok sokat. De ne gondoljátok hogy ballagásra, nyárra olyanok lehettek mint a csontsovány kis pcsa osztálytársaitok. És ne is akarjatok olyanok lenni!

2012. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Egyébként én is aerobikozom és futni is szeretnék egy jó fogyókúra mellett.
2012. ápr. 9. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!