Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy idő után átáll a szervezet...

Egy idő után átáll a szervezet arra h reggel csak gyümölcsöt eszek?

Figyelt kérdés

ha megszokja a szervezetem lesz majd később energiám reggel is? Mert ma nagyon nem volt

Testkontoll életmódot csinálom



2012. ápr. 9. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggelire egyél tk kenyeret sonkával,zöldségekkel,főttojással. Én reggelire két baromi nagy szendvicset bevágok, és mióta nem fukarkodok a reggelivel délután nincs farkaséhségem. gyümölcsöt egyél inkább tizóraira,mondjuk egy jogurttal. A banánnal szőlővel azért óvatosan,jó sok cukor van bennük.
2012. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisz85 ***** válasza:
Én a gyömölcsöket nagyívben elkerülném ha zsírvesztés a célom.
2012. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyümölcsöket nem kell elkerülni fogyókúra esetén sem.

Viszont reggelire NEM jó, mert savasak, fájni fog a gyomrod. Reggelire normálisan kell enni, és kevesebb ebédet, még kevesebb vacsorát (de kell vacsorázni is!!).

Testkontroll ide vagy oda.


Egyébként ha ELEGET ennél a gyümölcsből, attól is lenne energiád, de meg kéne enni hozzá fél kg banánt, 1 kiló narancsot, 2 kiló epret stb. De pár nap múlva nagyon fájna a gyomrod tőle. De gondolom, a testkontroll nem enged ennyit...

2012. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!