Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszem kb. : 2-3 hétig...

Ha nem eszem kb. : 2-3 hétig semmit, de rengeteg csalánteát, vizet, citromfűteát+valamennyi zöld teát iszom akkor hány kg. mehet le?

Figyelt kérdés
Látszani fog az eredmény? Meg tudom majd tartani ha koplalás utáni héten csak napi egy Activiát eszem?
2009. jún. 18. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha túlsúlyos vagy, akkor nem fogod tudni ezt megcsinálni, mert ha elég akaraterőd lenne hozzá, akkor nem lennél túlsúlyos :)


egyébként meg egy baromság az egész

2009. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos egyáltalán,csak elégedetlen magammal:S
2009. jún. 18. 16:19
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Hogy mennyit fogysz le,azt nem tudom.De ha ennyi ideig nem eszel,akkor biztosan legyöngülsz néhány nap alatt,szédülsz stb.Az Activia egy-egy étkezés helyett jó,de egy napi kajának nem elég.

Gondold meg,hogy mit csinálsz !

2009. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
15-30 kg-ig mehet le szerintem.
2009. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tuti lemegy valamennyi, de nagyon legyengülsz, szerintem ezt ne csináld!
2009. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon hülye vagy ! Bocs de 17 évesen több eszem van mint neked!!! Miért nem inkább egészségesebb ételeket eszel ?? Fehér liszt helyett bio vagy barna kenyér? hm?? Ezen azért gondolkodj el egy kicsit ha el mész a városba ugyhogy nem ettél semmit mondjuk már 5 napja a nagy melegbe rosszul leszel és összeesel akkor mivan ?
2009. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, megy le valamennyi. De mivel a szervezet beáll az elraktározási üzemmódra, sokkal kevesebb fog lemenni, mint egy normáis és ésszel összeállitott diéta alatt. Ráadásul, amikor abbahagyod és eszel valamit, mindegy, hogy mit, akkor az egyből el is raktározódik. Igy kb. 2-3 nap alatt fogod a dupláját visszaszedni annak, amit 3 hét alatt lekoplaltál magadról. Máskülönben meg úgysem fogod birni pár napnál tovább, tehát fölösleges is erről beszélni.
2009. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
65%
szerintem Te nagy gyökér vagy. nem eszel semmit, még szép, hogy lefogysz, par nap utan meg mar alig fogsz elni, ugy legyengülsz.
2009. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt nyáron olyant csináltam, hogy 11 napig nem ettem semmit, csak 3 liter vizet fogyasztottam naponta. 81 kg-s voltam, és a végére 73 lettem. Egész végig otthon voltam, nem mozogtam, helyette olvastam és készültem a pótvizsgákra. DE! A 11. nap után két héten keresztül hasmenésem volt, tehát az a tanácsom, hogy NE CSINÁLD!
2009. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan sok lemegy, csak ha éhenhaltál már nem fogod tudni élvezni.
2009. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!