Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni a születé...

Hogy tudnék lefogyni a születésnapomra?

Figyelt kérdés

Artistának szeretnék menni. 25 kilogrammos súlyfelesleggel küszködök. Októberben lesz a születésnapom ( 24. ). A Talentum iskolába szeretnék járni. Nem azt kérnék, hogy " mozogj sokat" " egyél sokszor keveset" Tudom-tudom. Csak azt nem tudom milyen úton induljak. Főzni magamnak nincs lehetőségem... valami, kis segítséget, vagy magántanácsadást... tudnátok adni? Vagy valami hasonlót... Csak akkor engednek el a suliba, ha lefogyok.

11/L



2012. ápr. 16. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül mondják, hogy mozogj sokat meg egyél kevesebbet!

Nem kell magadnak főzni, egyél kevesebbet abból ami van otthon, egyél salátákat, ilyesmi.

Mozgásnak bármi jó, amit szeretsz.

Októberig sokat tudsz fogyni, csak ne éheztesd magad mert az nem jó!

Kérdezz meg valaki idősebbet a családodban,biztos tudnak segíteni.

2012. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szüleim is túlsúlyosak. Van két féltestvérem, de azért már ciki az, hogy megkérdezek egy 24 és egy 19 éves bunkó gyereket, akiknek sosem volt súlyproblémája. A tanároktól meg csak nem kérdezhetem meg. Kiszámoltam, hogy mennyit mozgok 1 héten. Amikor 3 gyógytesim van 1 héten, akkor kb. 6,5 órát mozgok. Minden nap sétálva megyek máról a suliba. ami úgy 30 perc. Aztán minden héten 3 sima tesim van. 3 gyógytesi és 1 ping pong. Ha nincs 3 gyógytesi, csak egy, akkor másfél órával kevesebbet mozgok. ^^" Ép, próbálok kevesebbet enni sokszor, és nem éhezni... pénteken megyek az orvosira, megmérni mennyi vagyok és, mennyi a vérnyomásom. Magas volt, mert izgultam, hogy hány kiló vagyok...
2012. ápr. 17. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tesitanártól simán kérhetnél tanácsot, nekik érteni kell az ilyesmihez.
2012. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Öm.. igen. Az én korosztályomnak kicsit cikik az ilyesmik.. Főleg, ha a tesitanár folyton mosolyog..., és... és. Olyan, nem idegesítő, de akkor is. Ciki... nekem legalább is.
2012. ápr. 17. 17:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Az orvosiban rááltam a mérlegre, és 2,5 hét alatt, 2.5 kiló ment le..., aztán annyira megőrültem, hogy visszaestem. >< Nem szeretem a yo-yo effektust. :/ Kérlek segítsetek... Magamnak nem tudok kaját csinálni, futni meg nem engednek. Barátaim kiesnek, mert 1.: nincs sok, ha van, az messze, a sulihoz közel 2.: hülyén is nézne ki, ha megkérdezném őket, mert nádszál emberek...
2012. jún. 3. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!