Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt le tudok fogyni...

2 hónap alatt le tudok fogyni 10 kg-ot az alábbi edzésterv szerint?

Figyelt kérdés

175 magas vagyok és 76kg. Van egy edzéstervem, amit én csináltam, de nem vagyok benne biztos hogy jó e így:

Hétfő: Futás + torna

Kedd: Edzőteremben kicsi edzés + Vibro trainer

Szerda: Futás + torna

Csütörtök: Edzőteremben edzés + szauna + este futás

Péntek: Torna 2x1óra

Szombat:Futás

Vasárnap:Futás


Ha beleadok apait-anyait, akkor 2 hónap alatt meglehet a 10 kg?


2012. ápr. 19. 10:15
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:

Talán... De az a "kicsit edzés" nem hangzik jól :D A futás és edzés mindig legalább 1 óráig kell, hogy tartson!


Amúgy meg a kajádat is leírhattad volna, mert azon több múlik. Mostantól nem ehetsz semmi gyorskaját, semmi cukrosat, semmi csoki, semmi pizza. Csak lassú ch (pl: rizs, zabpehely) és sok fehérje (csirke, hal, hüvelyes növények) éééés sok zöldség meg elég gyümölcs. JA és napi legalább 3,5-4 liter víz a testsúlyodnak megfelelően.

2012. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon sok múlik a kaján,ahogy az első írta,viszont azzal nem értek egyet,h futás kapásból egy óra KELL legyen mindenkinek...A mozgásban,ahogy minden másban fokozatosság kell,és én a helyedben beraknék 1-2 pihenőnapot...Ha a kajára odafigyelsz simán ennél kevesebb edzéssel is le fogsz fogyni annyit...Így viszont kikészíted a tested szerintem és a kedved is elmegy két hét után,bár nem írtad,h nulláról indulsz vagy sportoltál előtte...Szóval én pihenőnapot javaslok és figyelj a kajákra.. heti négy edzőtermi súlyzós edzéssel és étrend változtatással fogytam ennyit,ennyi idő alatt hasonló adatokkal(170/77)
2012. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:

nem mondom, hogy 1 órát kell futni, de maga a mozgás legalább 1 óra legyen, ebben lehet séta is, nem feltétlen kell végigfutni 1 órát, főleg kövérebbeknek ez lehetetlen is lenne... még egy jó kondiban lévő embernek is megterhelő 1 óra intenzív futás.


Az 1 óra azért fontos, mert az anyagcsere és a zsírbontás nem indul be, ha az ember 15-20 percet mozog, aztán leáll. Folyamatos emelt pulzusszám kell és sok levegő (aerob edzés), hogy a zsír "égjen" (lényegében oxidációs folyamatokról van szó - innen jön a "zsírégetés" szó)

2012. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!