Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogytatok leggyorsabba...

Mennyit fogytatok leggyorsabban es mennyi ido alatt? Nem erdekel hogy egeszseges -e, a lenyeg hogy lefogyjak. Surgos. Eletem szerelme vegre randira hivott.

Figyelt kérdés
nem erdekel a hulye komentar,hogy ha szeret igy szeret..stb...meg hogy a gyors fogyastol rancos leszek,megnyulik a bor.visszajon..stb.neem erdekel!
2012. ápr. 19. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha randira hívott akkor valószínűleg így tetszel neki. Akkor meg miért akarsz változni?

Egyébként mozogj sokat pl futás/bicikli/aerob/kardio.

Egyél kevesebbet és egészséges dolgokat, sok gyümölcs, zöldség, magas fehérje tartalmú ételek, sovány húsok, sovány túró, stb.

2012. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kerdes!!!!
2012. ápr. 19. 16:16
 3/19 anonim ***** válasza:

:) Ez aranyos.

De ha elhívott, akkor tetszel neki így is, nem? Még mindig szebb vagy így számára, mint lógó bőrrel, hulló, fénytelen hajjal, töredező körmökkel, szürke bőrszínnel, az éhezéstől depisen, fejfájósan, idegesen (amivel csak elmarod magadtól). Ha meg kidob, telezabálod magad, hiszen nem magad miatt fogytál le, hanem miatt, és ő már nincs, és ettől 5-10 kilóval többet hízol vissza. Kell ez neked?


Ha igen, akkor ez matematika. 1 kg = 7500 kcal. Fel is, le is. Ha semmit nem eszel, és napi 2000 kcalra van szükséged, kicsit több, mint 3 nap alatt fogysz 1 kilót. Ha eszel, akkor annyival hosszabb idő alatt.

A randira nem leszel nádszál, azt biztosra veheted. De ha koplalsz, akkor rosszkedvű és morcos igen. És az riasztóbb, mint néhány kiló felesleg, amivel úgyis tisztában van, mert nem vak.

2012. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Ha szerintem nem eszel 1 hétig,csak iszol,akkor sokat fogsz fogyni...

Aztán mehetsz kórházba!

2012. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hahaha..koszi!!!!de nekem nem az a lenyeg,hogy neki igy is tetszem,hanem hogy magamnak tetszem.hiszen csakis igy leszek onbizalommal teli,vonzo no.ha allandoan a hasam huzogatom befele,akkor az kinos es azert nem fogom magam jol erezni.
2012. ápr. 19. 16:22
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem a leggyorsabb fogyás és legtöbb fogyás most volt.

Tavaly nyáron kezdtem el, olyan 63 kilóról, most vagyok 46-47. (165 cm)

Kevesebbet ettem, sokat sétáltam, amikor tehettem, elmentem úszni.

Mindent ettem, de mértékkel. Este általában már csak maximum két-három főtt tojást, kis ketchup-pal.

Ebédre mondjuk rántott szeletet (kis darabot), uborkasalátával; vagy valami kis adagot a kínainál, bár néha még kis bolognait is. A hangsúly azon van, hogy kis adagot.

Csokit csak ritkán, és inkább étcsokit, pár kockát.

Reggelire egy kicsi péksüti vagy itthon készített szendvics.


Ahova és amikor csak lehet, akkor gyalog megyek, rengeteget megyünk kirándulni. Van itthon lépcsőzőgépem meg karerőrítő kötelem.


De látod, ez így hónapokig tartott. Nekem mindegy volt, mert nem siettem sehova, és már közben is végig jól éreztem magam, szóval nem a cél hajtott csak...

Neked nem tudom, mennyi időd van, de nagyon hamar sajnos nem lehet normálisan változást elérni, ezt biztos te is tudod...

2012. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de ez nagyon keves a magassagodhoz?hany eves vagy,mert az sem mindegy...
2012. ápr. 19. 16:32
 8/19 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom, hogy ez a randi mikor esedékes, gondolom nem 3 hét múlva, hanem pár napon belül.

Ha ez utóbbi, akkor tök felesleges erőlködnöd, még a legkíméletlenebb fogyókúrához is kell 1 hét. ...+ pár nap hogy látszódjon is valami...

2012. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kezdj el odafigyelni a táplálkozásra, és sportolj. Nem lehet megmondani, hogy mennyi idő alatt megy le, mert attól is függ, mennyi a felesleged, meg hát minden embernél más a tempó. De az az egészséges, és tartós, ha fokozatosan fogysz, ehhez pedig kell idő. De hidd el, hamar megindul, és akkor már sokkal jobban fogod magad érezni :) De tényleg ne aggódj, mert ha nem tetszenél neki, nem hívott volna randira :) merd jól érezni magad! sok sikert!
2012. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
50 kilo kell 10 nap alatt!!!!!segitsetek:))))
2012. ápr. 19. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!