Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szörnyű alakom van?...

Nagyon szörnyű alakom van? (képek lent)

Figyelt kérdés

Egy ideje futok,tornázni is szoktam fenékre+combra,de mág csak nem rég kezdtem.Egy kicsi változást látok magamon,2 kg-t fogytam,centikben 1-et mindenhonnan.Sajnos nagyon szerencsétlen alakom van,mert mellem szinte egyáltalán nincs,viszont a fenekem irtózatosan nagy,és a combjaim is vaskosak:(

Nem tudom,hogy így nyáron hogy fogok felvenni bikinit.

Mit tegyek,hogy addig fogyjak,formálódjak?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Megtippelnétek,hogy hány kg-nak nézek ki?160 cm vagyok.


2012. ápr. 20. 08:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van, olyan 58 kg lehetsz kb.
2012. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ez szörnyű? Te bolond vagy? Sok nő örülne, ha ilyen alakon szörnyülködhetne.
2012. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Reálisan látod a helyzeted, a fenékből-combból lehetne kicsit "lefaragni". Max. 60 kilós vagy, 54 lenne az ideális.

De a melleddel semmi gond!

2012. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63 kg körülinek nézlek, egyáltalán nem vagy kövér, szerintem éppen jó lesz az alakod, ha tornázol, feszesítesz kicsit a fenekedre és a combodra.
2012. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Most dicsekedni akartál az alakoddal?
2012. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

64 kg vagyok egyébként.

Dicsekedni ilyen alakkal!??Most ugye csak viccelsz?Eszem ágában sincs dicsekedni-bár gondoltam,hogy lesznek olyan válaszolók,akik ezt feltételezik-....


Ha továbbra is futok,heti 3x-4x 40 percet,meg tornázom fenékre,lesz változás,ugye?5-6 kg-t jó lenne leadni nyárig...

2012. ápr. 20. 08:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, lesz, egy-két hónapon belül.. Nyárra fitt leszel, ha kitartó vagy.

De a diéta is kötelező! (Semmi drasztikus, csak lecsökkented egy kicsit a széndhidrát bevitelt)

2012. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is 160cm vagyok és 56 kiló, mégsem látok sok különbséget közted és köztem. Sőt, én a hasadat nagyon elfogadnám. Nekem a lábam formás, izmos, nincs vele gond, viszont a hasam katasztrófa. Én biciklizéssel fogyok, meg mellette persze számolgatom a kalóriákat. Nincs borzalmas alakod, sőt. A lábaidat futással nagyon jól tudod formálni. Ne aggódj, nyárra simán meg lesz a bikini alak.

Most komolyan irigykedem a hasadra és a derekadra:)

2012. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bárcsak ilyen alakom lenne,sosem panaszkodnék
2012. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:))Én viszont szívesen cserélnék veled,és inkább legyen nagyobb hasam,de legalább formás lábaim lennének...
2012. ápr. 20. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!