Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, egészséges...

Mit szóltok hozzá, egészséges fogyókúra lenne? (:

Figyelt kérdés

Tehát , 172 cm magas, 61 kg-os lány vagyok. 40 nap múlva szülinapom lesz, úgy gondoltam tehát addig fog tartani a fogyókúrám.Csak olyan5 kg-mot szeretnék leadni szép fokozatosan. Arra gondoltam, hogy ma jól bekajálok, hogy még egy utolsó napom legyen a kedvenc kajáimmal(szeriuntetek jó ötlet volt?) Aztán hnp-ótl olyan 1500, hétvégén 1700kcal-t eszek, és heti 4szer futok25 percet(4km) mellette gyalog járok suliba és haza(20-20perc). Az étrendem a következőhöz hasonló lenne:

reggeli:reszelt almás zabkása, vagy tk. kenyér szendvics, gyümölcssali, tojásrántotta, joghurt ...stb

tízórai:egy gyümi és egy joghurt, vagy ha reggelire gyümi akkor szendvics, vagy puffasztott rizs

ebéd:egy étteremben kajálok, diákjegyem van, ami fél adagot jelent, tehát valami húsleves zöldségleves, bableves...stb, másodiknak mindig valami húst kérek salival, krumplival vagy rizzsel, vagy főzeléket ha valami olyan van amit szeretek

uzsi:itt csak gyümit szoktam kívánni eddig is, vagy esetleg egy szelet tk kenyeret egy kis fwltéttel

vacsi: naturjoghurt reszelt almával, felaprózott gyümikkel, rántotta...

és szeretnék még az ebéden kívül a többi étkezésre ajánlatokat kérni,még soha nem fogyóztam, tehát ne verjetek át!:D

illetve a vacsit még minden nap 7 ór aelőtt meg szeretném ejteni, olyan 10 körül szoktam feküdni.Szeretnék még vasárnaponként kicsi édességet enni pl egy túrórudit, vagy egy sor milka csokit.Inni eddig is sokat ittam, 3l-t minimum, most rá szokok a zöldteára is, ha megerősítetek benne, hogy jó hatású.szívesen fogadok bármilyen tippet,nem akarom tönkre tenni magam. Lehet, hogy egyeseknek sok az 1700 kcal, de azt olvastam, ha valaki izmos, több kcalt éget, és én élsportoló voltam, nem rég hagytam abba sérülés miatt így csak hobbi szinten futok:) előre is köszönöm a segítséget



2012. ápr. 21. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
a zöld teára nyugodtan szokj rá ízesítés nélkül. nagyon jó méregtelenítő hatása van, ez pedig nem árt:) ha édességet szeretnél enni akkor étcsokit, magas kakaótartalmú csokit válassz. de ne egyél belőle sokat.
2012. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
rántottát ne egyél vacsira!!!:) Én is fogyózok egynap 1-szer eszek nagyon ritka az amikor kétszer és keveset és egy hét alatt 4 kilót adtam le:)
2012. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Te hülye vagy!!!
2012. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

teljesen jó az étrended:) mondjuk én a helyedben nem kajáltam volna be hiszen akkor sokkal nehezebb lesz a következő naptól korlátozottan enni.


tipp 1: én tízóraira/uzsira szoktam enni túrókrémet ami zsírszegény joghurtból és zsírszegény túróból áll + ízesítőkből (ha sósan készítem akkor zöldhagyma,retek,só,bors,zöldfűszerek,ha édesen akkor stevia,citromhéj,pár gramm mazsola). sokféleképpen variálható,finom és egészséges :)


tipp 2: délután gyümölcsök helyett inkább zöldségeket egyél. persze nem rossz az sem,csak a zöldség még jobb :D


tipp 3: reggelire egyél többet,szénhidrát-dúsabbat (már ha tudsz enni reggel laktatóbbat,van olyan ismerősöm aki ébredéstől számítva 2-3 órán át nem bír enni),szóval szerintem pl a gyümölcssali,joghurt tízórainak jobb mint reggelinek.


sok sikert és kitartást! :)

2012. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, főleg az utolsónak, a túrókrémet tuti kipróbálom, és akkor lehet, hogy reggelire többet eszek(rajtam ez ne múljon, én bírok enni reggel:D)
2012. ápr. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!