Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára sok 500kcal, ha...

Vacsorára sok 500kcal, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi a napi kalóriaszükségleted, mennyit ettél korábban és hogy osztod el. Én 1700 kcalt eszem, 500-500-500 a reggeli, ebéd, vacsora, és kb. 200 a gyümölcs. Nekem így nem sok.
2012. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A napi ÖSSZES kalória számit, és az meg a korodtól, magasságodtól, sportaktivitásodtól is függ.
2012. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sok. Egyszer-kétszer megengedheted magadnak 1 hónapban, de kövesd az elvet : reggelizz úgy, mint a király, ebédelj, mint a paraszt, vacsorázz, mint a koldus. Reggelire kétszer annyit kell enni, mint vacsorára, ebédre a 2 közt, így lesz tartós. Az esti sok étel elnehezíti a gyomrot.
2012. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sok! És nem attól függ, hogy napi hány kalória kell, -na jó egy kicsit attól is-, mert este nem mozgod le, ezért tök mindegy, nem számít, hogyha egy nap semmit az égvilágon nem eszel, és csak este, mert a szervezeted elraktározza az egészet, ezért ötször annyit "táplál". Felnõtteknek 2200kaloria egészséges egy felnõttnek. Egy gyermeknek napi 1200, 1500 az egészséges. Én reggel délben , és délután 3óra 4óra felé eszem. Reggelire akármennyit lehet enni, de 400kaloriánál kevesebb legyen. Délben fõzelék , vagy zöldség. Vagy mindketzõ egyben, egy kis leves. Délután meg gyümölcs. Az a lényeg, hogy sok vizet igyál! Sokat, sokat, sokat!!! Az betelíti a gyomrodat, ezért nem leszel éhes. És még valami. Vacsorára semmi !!! Én 67,2 kg voltam, 2-3 napja fogyókúrázom. Este nem eszem semmit! Csak nagyon néha. Minden nap felállok a futógépre , fél órát futok 6-8-9km/órával. 3,30Km-futok , 200 kaloria megy le! Azután 10 percig még hagyom, hogy kiizzadjam magam, utána megyek fürödni. Ha azonnal mennék, fürdes után megint izzadnék ! 2 napja csinálom, most 65,8kg vagyok. Apám a mai napig minden áldott nap 1órát fut, néha a fél maratont is, egyik városból a másikba. Nem eszik semmit! Egy nap csak egy kicsi szendvicset eszik, paprikával uborkával paradicsommal stb.. Sok sikert kívánok! :D
2012. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!