Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 4 hónap alatt...

Hogyan lehet 4 hónap alatt 20-25 kg fogyni? Valami jó fogyókúra esetleg?

Figyelt kérdés
16 éves 88 kg vagyok 170cm.
2012. ápr. 22. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Sehogy. Még akkor sem valószinü, ha SEMMIT nem eszel.


Egészséges és tartós fogyáshoz heti EGY kilónál többet nem szabad fogyni, mert árt a szervezetnek, föként ha még fejlödésben van (mint nálad).

Ha gyorsan fogysz, akkor sokkal több jön vissza utána, ezen kivül a böröd is kinyúlott, ronda lesz, amit többé nem lehet helyrehozni semmilyen módon.


Tervezz be hosszabb idöt - ebben az esetben legalább egy évet, egyél sok zöldségfélét (lehetöleg nyersen), gyümölcsöt, sovány húsokat, nagyon kevés tésztát, kenyeret meg egyéb szénhidrátot. Ezen kivül kezdj el rendszeresen sportolni, és akkor sikerülni fog, csak kitartás meg akaraterö kell hozzá.

2012. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 hónap alatt 20 kg = -5 kg havonta, vagyis heti egy-két kiló leadását jelenti.

Leírni könnyebb, mint megcsinálni.


Pl. kipróbálhatod a 90 napos diétát.

Ne vegyél rá mérget, hogy ennyi idő alatt leadod a teljes túlsúlyod!

Viszont tartható, nem jár komolyabb éhezéssel, és megtanít arra, hogy odafigyelj, mit és mennyit eszel.

Nem viccből írják, hogy vacsorára azt edd, mint ebédre, csak KEVESEBBET.


Ha betartod a szabályokat, akkor leszoksz a rendszertelen étkezésről, a nassolásról, a legtöbb egészségtelen kajáról (rántott hús, hamburger, stb.)elég zöldséget-gyümölcsöt fogyasztasz, és még egy kis édesség is beleférhet (szénhidrát napon), így nem az lesz a vége, hogy a diéta végén rárontasz a süteményekre.


Ezzel az életmóddal elérheted az ideális súlyod. Ami nem azonos azzal, hogy úgy fogsz kinézni, mint egy zörgő csontú, anorexiás modell!!!


Mellé mozogj sokat, különben lógni fog rajtad minden!



Arra pedig készülj fel, hogy egy 60 kg-os test sokkal kevesebb energiát használ fel, mint egy 88 kg-os!

Vagyis soha többé nem ehetsz azt és annyit, mint most. Ellenkező esetben nem hogy 90, de akár 120 kg is leszel.

2012. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért egy 15-20 kg éppen elérhető 4 hónap alatt, de ha eddig ráértél, minek úgy rohanni? A 90 napos nem túl jó ötlet. Figyeld inkább a kalóriaszükségletedet és a tápanyagarányokat. Úgy tudom, akkor nem koplalsz, ha minimum az alapanyagcserének megfelelő mennyiségű kcal-t beviszed, szóval nem kell 1000-1200 kcal körül koplalni.
2012. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a négy hónapból van még egy hetem, és eddig 18 kg-ot fogytam, szóval a végére esetleg lesz 19. Szóval meg lehet csinálni. És nem éheztem, sokat mozogtam.
2012. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól kérdezném hogy milyen módszerrel fogytál? a válaszokat köszy
2012. ápr. 23. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtam! :D
2012. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!