Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, hogy fogyjak le...

Segítség, hogy fogyjak le május 5-ig 5-7 kg-ot?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy hogyan, utána rendesen diétázom majd, csak a ballagásomra szeretnék egy picivel csinosabb lenni. Eddig is fogyogattam, de szép lassacskán, és most picit be kellene gyorsítani.

Mozgás nem sok minden jöhet szóba a rossz térdem miatt, vagy ha tudtok valami térdkímélőt, akkor azt is megköszönöm. De bármilyen diéta, ami nem cseszi szét teljesen, de azért gyors, jöhet!!!

Vagy amit tudtok

Köszi!


2012. ápr. 22. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem esélytelen.

Térdkímélő pedig az úszás

2012. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Level diétával. És készülj fel rá, hogy ballagás után az utolsó dekáig visszajön, sőt...
2012. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nehogy hallgass az anorexiás lány tanácsára! A futást javasolnám igazából, de mondtad, hogy nem tudod megoldani. A tuti tipp: Rubint Réka torna + étrend. A tornához ugyan kell a kitartás, de nagyon hatásos. Az étrendben pedig meg vannak számozva az ételek, hogy egyeseket a nap melyik szakaszában érdemes fogyasztani. Nagyon hatásos és gyors eredményt érhetsz el vele, nekem is és több más ismerősömnek is bevált. De vigyázz, ha más, drasztikusabb módszert választasz előfordulhat, hogy ilyen mértékű és rövid idő alatt történő fogyásnál megereszkedhet a bőröd és az nem szép... Úgyhogy inkább fokozatosan láss hozzá a fogyáshoz ;)
2012. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mozgás közül Rubint Réka van öt perced?-et ajánlom. 3 részes videó, nagyon jó alakformáló. Amikor először megcsináltam mind a 3 részét az ismétlésekkel együtt, alig bírtam felállni másnap az ágyból, olyan izomlázam volt. Már 1 hét után éreztem a változást, pedig akkoriban a kajára nem annyira figyeltem oda.


Azt nem mondom, hogy 5-6 kg-t fogysz ettől,ez inkább formál, viszont nagyon hatásos. Megfelelő, egészséges étkezés mellett meglesz a hatása, ha hetente kb 5x megcsinálod.


Egyébként az 5-7 kg nagyon irreális, heti 0,5-1 kg fogyás az ideális, tehát május 5.-ig kb. 2 kg-tól tudsz megszabadulni ideális esetben. Viszont Réka tornái hatásosak és nagyon jól formálnak, ezért az alakod jobb lesz!

2012. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki írt!

Hát igazából január óta 10 kg-ot fogytam idáig, de most kifogytam a nyugtatóból és sajnos hajlamos vagyok kaját a számba tömni idegességemben... De amúgy igyekszem ezt elkerülni, szóval tényleg nagyon ritkán fordul elő, mert ilyenkor helyette inkább elmegyek otthonról.

Most is épp Rubint Rékáztam 3x 20 percet (comb+fenék, hasizom, és karra) de már ettől is fájt a térdem, pedig nem sokat kell hajlítgatni... :S

2012. ápr. 22. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtatókon élsz ilyen fiatalon. Inkább azt kellene rendbe rakni először.
2012. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, teljesen igazad van! És már dolgozom az ügyön.. :)
2012. ápr. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!