Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó diétás étrend?

Ez jó diétás étrend?

Figyelt kérdés

2 kg-ot szeretnék fogyni kb.

reggeli 7kor: 1 szelet kenyér sonka, zöldségekkel+ vajkrém+ cappucino persze növ.-i édesítővel

tízórai: 2 kocka étcsoki

ebéd: fél1kor egy tenyér nagyságnyi cukkini, gombáshusis töltelékkel utána egy kis túrórudi

uzsi: cappucino édesítővel

és ez így hány kcal?

vacsi: 2 szelet retek max egy szelet sonka


2012. ápr. 24. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:
és ez így hány kcal?
2012. ápr. 24. 16:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a csokikat vedd ki belőle. Sima fehér kenyér helyett meg egyél teljes kiörlésűt.

Gombáshusi mellé milyen tölteléket gondolsz?

Capuccino elhanyagolható... Nekem arra mindig azt mondták, hogy csak arra jó, hogy hízzon tőle az ember. Nem tudom...


A diéta mellett sportolj egy kicsit, akkor tuti fogyni fogsz, és akkor talán nem is kell nagyon változtatni az étrenden.

2012. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Van egy ismerosom facebookon, o 90 napig diétázott és nagyon durván lefogyott. A lényege, hogy egy nap csak egyfajta ételt evett (volt keményíto nap, fehérje, szénhidrát, csak gyumolcs). Le van fényképezve minegyik nap menuje. Itt a link, remélem meg tudod nézni:

[link]

2012. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem maradhat a csoki, mert később egy táblával megeszel...

Cappucino helyett inkább joghurt, estére pedig ehetsz egy picit többet, 2 szelet retektől és 1 szelet sonkától éhezni fogsz. Egyél mellé kkb 2 főtt tojást is. És megehetsz egy retket vagy paprikát nyugodtan.

2012. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne estére egyél tobbet, mert rajtad marad. Reggelire kéne a legtobbet (az energia miatt is)és onnantól egyre csokkenteni este 6ig a mennyiséget.
2012. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!