Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakom...

Szerintetek milyen alakom van? Megoldható szeptemberig?

Figyelt kérdés

165 cm/64 kg

derék:74 cm

csípő:99 cm(a legszélesebb résznél)

comb:60 cm

54-58kg-ra akarok lemenni szeptember elsejéig.Szeretném ha a derekam 63 cm, a csípőm 90-92 cm, és a combom 53 cm körül lennének.Szerintetek megoldható?

Nyáron szeretném leadni ezt a maradék felesleget mivel a suli miatt elég sokat stresszelek és nem tudok fogyni.


2012. ápr. 25. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is 165 cm vagyok. Szerintem megoldható, amit szeretnél, de azt gondolom, hogy 58 kilóval biztosan nem lennének ilyen arányaid, esetleg az 54 talán, de inkább 50-52...

Mondjuk lehet, hogy én alapból szerencsétlenebb alkat vagyok, de nekem csak kevesebb súllyal lett hasonló.

2012. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a centiket! Végeztess valahol egy testzsírmérést, az tájékoztat arról, mennyire vagy elhízott. Egyes gyógyszertárakban ingyen elvégzik.
2012. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán! Végre valaki aki elég időt szán a fogyásra, és nem drasztikus koplalásba kezd. A nyár nagyon jó alkalom erre, aludj jó sokáig, egyél sok-sok gyümit(dinnye, alma, barack lesz az aktuális), ebédre egyél nyugodtam ami otthon van, annyit, hogy jól lakj, és lefegvésig akkor simán kibírod light-osan. Nekem sokat segített még(én is nyáron fogytam), hogy jó sok programot beszerveztem a barátokkal, és addig is mozogtam, és még csak meg sem éheztem, mert jól éreztem magam, fenének se volt kedve inkább zabálni. Tehát szerintem beszélj meg jó sok progit, még ha nincs is kedved, közben meglásd, meg fog jönni. Sok szerencsét a fogyáshoz!(: (és ne kapkoddd el tényleg, mert te még nem is tartozol a túlsúlyosak közé;) 16/L
2012. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!