Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó árban fehérjét hol kaphatok?

Jó árban fehérjét hol kaphatok?

Figyelt kérdés
Rászántam magam hogy vegyek fehérje turmixot, de nem igazán szeretnél 5000 FT felett vásárolni. Valaki tud valami olcsó de jó minőségű fehérje turmixot?

2012. ápr. 26. 16:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és fogyás alatt állok.
2012. ápr. 26. 16:51
 2/15 anonim ***** válasza:
Hús, túró nem jó?
2012. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs meg a megfelelő napi fehérje bevitelem ezekből. Máskülönben én sem áldoznék pénzt ilyesmire.
2012. ápr. 26. 17:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Testsúlykilogrammonként 0,8 gramm fehérje a javasolt napi érték. Sportolóknak némileg magasabb. Mennyit akarsz enni?
2012. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Esetleg más, aki tud a kérdésre is válaszolni?


Kérem kíméljenek meg a "minek akarsz ilyet venni" válaszolók.

2012. ápr. 26. 17:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Jominosegut en tudok 6ezres kiloaron, ha jol emlekszem.Utana nezek mennyi, mert lassan elfogy.

De altalaban legalabb 2 kilosak, van amelyiknel az utantolto az 1 kilos.

Holnap majd odaulok gephez es belinkelem, most telorol vagyok.


De tobbre mesz ha ezt a sport,mozgas kategoriaban kerdezed.

2012. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De a rossmannban is lehet kapni allitolag,biztos nem olyan draga,de nem ismerem...nem tudom mennyi feherje lehet benne meg ch.
2012. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Achillesz!

Dietaban min. 3g feherje kell testkilogrammonkent, ha meg szeretned tartani az izmaid.

2012. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kevert (pl. power protein) illetve a szója alapú (soy pro, power soy stb.) fehérjék kilója 4000 Ft alatt van kicsivel. A szója alapút a szervezet nem tudja annyira hasznosítani, mint a tejsavó alapút, de lassan szívódik fel, így diétához, pl. vacsora kiváltására alkalmas. A kevert fehérjében lassú és gyors felszívódású elemek is vannak, ezért ez jó lehet edzés után is, amikor az izmoknak gyorsan van szükségük utánpótlásra.
2012. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja igen és egy link: [link] itt minden fehérjéről találsz infót, rendelni is tudsz.
2012. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!