Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 perc hullahopp karika...

20 perc hullahopp karika mennyi kcalt éget el?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

sok mindentől függ,de minimálisat.

kb 50et.

ha meg fekszel a kanapén,akkor is elégetsz kb 20at,20 perc alatt.

felejtsd el a karikát és vegyél egy rendes sport eszközt,ugrókötelet.

2012. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugrókötelem van és használom is, a hullahopp csak a deréktáj formásodása miatt kell.
2012. ápr. 27. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
kár,hogy nem "formálja" a derekat a karika.
2012. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen a hulahopp baromi jó mozgásforma ám, aki meg kicsit is megerőlteti magát tutira tökre debil, mert nem jött még rá a helyi fogyás rejtelmeire...jah hogy nincs helyi fogyás?és nem tudsz tőle csak deréktájon "formásodni". Nem tudom ki volt az az eszement hülye aki kitalálta ezt a karikázós marhaságot de ezúton gratulálok neki, az ugrókötél a másik ilyen, látom magam előtt ahogy 100 kilós nők ugróköteleznek, mert hogy nem tolnak az itt kérdezők dupla tekeréseket maguk alatt az 100, valamint nem éppen "zsírégető" 180 as pulzussal ugrálni, és többek között az ízületeidnek sem tesz túl jót túlsúllyal ugrálgatni
2012. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 titirli válasza:
Elég furcsa, de én minden nap csinálom 20 percig, néha napján kétszer egy nap és hozzá járok fittness terembe és karcsúsodott a derekam nagyon sokat. Nem azért de szerintem tök mindegy hogy ki mit mond, ez "fajtától" függ és akarattól. :)
2012. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
1. dehogy 50! 30 perc 210 kalória, tehát 20 perc 140 - most olvastam..
2023. febr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!