Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alábbi paraméterekkel le...

Az alábbi paraméterekkel le tudok úgy fogyni, hogy néha 1-1 sör azért befigyel?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, 8-10 kilót szeretnék leadni mondjuk olyan 2-3 hónap alatt. (160 centi, 55-58 kiló vagyok kb 3 éve, mióta fogamzásgátlót szedek.) A fogyás érdekében egy átlagos hétköznapi értend újabban így fest: reggelire (8 körül) némi teljes kiőrlésű kenyér zöldséggel + opcionálisan tejtermék, lájtos felvágott, kicsi tejes kávé, vagy pedig jóreggelt keksz + kicsi tejeskávé. Ha ebédig nem bírom ki, akkor egy kis répát, karalábét rágcsálgatok. Ebédre anyu főztje. Anyu szintén fogyózik, szóval leginkább valami lájtosabb húst csinál a zöldség valamilyen formájával, sokszor leves is van, a krumplit, tésztát kerüli. Délután egy kis joghurt, abonett, zöldség. Vacsira szintén zöldség + sajt vagy hal vagy tojás, mindegy, csak ne kenyér.

Emellett ha tehetem biciklivel járok be dolgozni, ha az időjárás engedi. A melóhely 8 km-re van. Hegyen lakom, szóval hazafele emelkedik (4 buszmegállónyi távolság).


Hétköznap, ha csak simán otthon vagyok, nem iszom semmi alkoholt. A nehézséget a hétvége okozza. Akkor sem lerészegedni szoktam, de 1-2 sör jól esik, leginkább az életérzés miatt, amit nem pótol semmi. Átlag 2 sör után megunom, és ha még maradunk, akkor már csak bor vagy fröccs. (Tudom, hogy bármilyen alkohol kedvezőtlenül hat a fogyásra, de tudtommal a sör a leghízlalóbb.)


Szóval ha mondjuk heti kétszer előfordulnak ilyen esték, attól még ugye van esélyem?



2012. ápr. 27. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
normális testtömegről minek akarsz kórosan soványra fogyni???? na nem tetszik az alakod, bringázz többet!
2012. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én javarészt a piától is híztam meg szerintem,elég rendesen.Most próbálok az étkezésemre odafigyelni én is,kevesebbet is iszok,de nekem is néha beficcen ez-az,pedig így lassabban lehet lefogyni.Egyszer volt hogy 10kilót híztam,utána nem ittam szeszt,mindenféle fogyó nélkül 4hónap alatt lement a 10kiló.Most ez nehezebben fog:)De szerintem ha mozogsz rendesen,lemegy ez.
2012. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: a testtömegem ugyan bőven benne van az egészséges kategóriában, de bizony pocakom van, meg vastag a karom, combom.. Kb 8-10 kilóval voltam könnyebb 3-4 éve. Most is olyan szeretnék lenni. Karcsú, csini voltam, nem kórosan sovány. Sosem akarok az lenni, csak simán vékony.
2012. ápr. 28. 01:22
 4/4 N0rbi04 válasza:
Én beiktatnék, még kis súlyzós edzést bringa mellé, hogy formásodj is azért. Én reggelire tenném a halat, tojást, zöldséget. Vacsira meg valami jó kis lassan felszívódó fehérjeturmixot. Testépítő boltokban lehet kapni, direkt ilyen diétás változatot(Bár nem tudom ez miben különbözik sima fehérjétől, lehet csak annyiban, hogy rózsaszín a doboz). Bicikli előtt meg benyomni egy kis l-karnitint. A felvágottat meg hanyagolnám. Ki tudja mit darának benne az üzemben. Vennék még egy multivitamint is, hogy teljes legyen a kép.
2012. ápr. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!