Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám feldobni a reggeli...

Hogy tudnám feldobni a reggeli zabpelyhet, hogy ne legyen olyan rossz ízű, és hízlaló?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 21:05
 1/8 anonim válasza:
100%

[link]

Próbáld ki, megéri, tényleg nagyon fincsi! ;)

2012. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bomba ***** válasza:
83%
a zabpehely egyáltalán nem hizlaló,a világ egyik legegészségesebb reggelije.ha uncsi,akkor tegyél rá aszalt gyümölcsöt (mazsola,vörös áfonya stb) vagy friss gyümölcsöt pl almát lereszelve,szórhatsz rá fahéjat,pár szem diót vagy mandulát,kókuszreszeléket,diabetikus lekvárt (én azt szoktam mert az nincs agyoncukrozva)zsírszegény kakaóport,igyál hozzá banánturmixot,reggel még ezek bőven beleférnek
2012. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én most erre kaptam rá:

Zabkása juharsziruppal. Isteni finom. Tehetsz még hozzá a juharszirupon kívül friss vagy aszalt gyümölcsöt.

Juharszirup helyett mézet is tehetsz rá.

2012. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem úgy készítem a zabpelyhet,mint általában szokásos, ha van kedved,esetleg kipróbálhatod így is,hátha jobban ízlik és nem olyan unalmas:

Személyenként 2 púpos evőkanálnyi zabpelyhet este összekeverek natúr joghurttal vagy kaukázusi kefírrel,ezt a mennyiséget kb 2 dl-vel. Író is jó.Reggelig hagyom duzzadni a hűtőben.Reggel ízesítem mézzel,esetleg lekvárral,friss gyümölcsökkel,mazsolával,ami eszembe jut.Még egyszerű alma is jó hozzá kockákra vágva.Vagy:ha sós dolgot szeretnél készíteni belőle,akkor keverj hozzá túrót,juhtúrót,reszelt sajtot vagy márványsajtot,zöldfűszereket vagy csak hagymát.Akkor ezt vajas pirítóssal eheted,jól megpúpozva a kenyereket,hozzá paradicsom vagy ami van.

Én a zabpelyhet sosem főzöm meg,mert úgy elég rémesnek találom.Így viszont elég klassz,ráadásul semmit nem veszít a vitamintartalmából,hiszen nyersen marad.

2012. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kanál zabpelyhet egy kis dobozos joghurttal keverek össze. Így is fűrészpor az egész, de eltömi a gyomrom. :S
2012. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. ápr. 28. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Én palacsintát szoktam belőle sütni.
2012. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hogy? Leirnád a receptet?
2012. ápr. 29. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!