Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha nem áll...

Mit tehetnék, ha nem áll mellettem senki, és kezdem feladni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szólt a háziorvosom,hogy kicsit fogynom kéne,mert ez így sok.Akkor 75kiló körül voltam a 164centimhez.Kb. másfél hónapja voltam megint nála,azt mondta hogy mostmár ne essek át a ló túloldalára,jó leszek így(megmért,és 5kilót fogytam).Voltam azóta természetgyógyásznál,mert folyamatosan hányingerem van/volt,azt mondta nagyon sok a savam,mert keveset iszok,és hogy így csoda,hogy valamit is fogytam.Azóta sokkal többet iszom,hányingerem sincs olyan sűrűn,de már harmadik napja bőgök.Anyukám nem ért meg,azt mondja hogy jó vagyok így,csak nőies az alakom,ne akarjak 40kiló lenni,mert soha sem leszek,az alkatomból adandóan. Nem érti meg,hogy szarul érzem magam a bőrömben,nem akarok 40kilós lenni,tökéletes lenne a 60 is.Hogyan értethetném ezt meg vele?Úgy érzem,szükségem lenne valakire,aki ért is hozzá.14/L
2012. ápr. 28. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen edzésre jársz?
2012. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úszok heti 2x,mellette futni szoktam heti 3-4x.
2012. ápr. 28. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ismerem ezt az érzést, nekem is mindig ezt mondják, hogy így az alkatom meg úgy az öröklött dolgok. De engem ez nem vigasztal, akkor is szeretnék lefogyni. Ha máshogy nem megy, akkor egyedül de jobb lenne támogatással, vki aki biztat.

Ha megvan az elhatározás, akkor hajrá és a célod lebegjen a szemed előtt! Én is ezt próbálom. De segítség elkellene mindkettőnknek azt hiszem.

2012. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az jó, ha mozogsz, ne hagyd abba. Emellett próbálj kicsit kevesebbet enni, nem kell éhezni, csak mindig egy kicsivel kevesebbet szedj a tányérodra, édességet csak délelőtt egyél és este 6 után már semmit. Jah, és igyál sok vizet, tejet, semmi cukros üdítő!

Énis ezt csinálom 5 hónapja, eddig 17 kiló ment le. Eleinte nehéz lesz, de ha rááll az agyad, már észre se fogod venni, h kevesebbel is jollaksz. Fontos, h ne akarj gyorsan fogyni, mert akkor szinte biztos, h visszahízod.


Ami pedig a legfontosabb, h ne add fel!! Akkor se ha senki sem támogat, ez a te életed, a te tested, ha nem érzed magad jol benne, akko nem leszel boldog. Ezt anyukádnak is meg kell értenie, 60 kiósan még nem leszel anorexiás. Probálj beszélgetni vele erről, ha nagyon hajthatatlan, akkor se add fel, legfeljebb csináld úgy, h ne tudjon rola. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Kitartás! :-)

2012. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!